Bike Totaal - Philip de Koning Opiniones 

42
TrustScore: 4.5 sobre 5

4,7

Van Eesterensingel, 131, 2951 CJ Alblasserdam, Zuid-Holland, NL


Aunque no verificamos reclamaciones concretas porque las opiniones son propiedad de sus autores, es posible que marquemos las opiniones como «verificadas» si podemos confirmar que ha tenido lugar una interacción con la empresa. Más información

Para proteger la integridad de la plataforma, nuestro software automatizado disponible las 24 horas examina todas las opiniones en nuestra plataforma, tanto si están verificadas como si no. Esta tecnología está diseñada para identificar y eliminar contenido que incumpla nuestras directrices, incluidas las opiniones que no están basadas en una experiencia real. Sabemos que es posible que no detectemos todo pero puedes denunciar lo que pienses que se nos haya escapado. Más información

Consulta las opiniones de los clientes

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Mooie Gazelle, prima actieprijs. Inruil naar m'n zin. Kort en bondig. Fiets goed aangemeten, fijne uitleg. Eerst testrit gemaakt op deze fiets, beviel gelijk goed. Had al wat testritjes gemaa... Ver más

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Wij zijn ontzettend tevreden over de service! In het begin waren we eerlijk gezegd wat sceptisch, maar dat bleek totaal onterecht. We zijn vanaf het eerste moment vriendelijk en deskundig geholp... Ver más

La empresa ha respondido

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Goed advies en de mogelijkheid om echt even een tijdje op de fiets te rijden om te kijken hoe hij bevalt. Verder is de service altijd uitstekend. Daarom kopen wij al 30 jaar hier onze fietsen!

Valorada con 4 estrellas sobre 5

De uitleg over de fiets was duidelijk. Ik mocht een rondje fietsen. De service was uitstekend. De accessoires werden meteen op de fiets gezet en ik kreeg een fietsmand kado. Het had wel fijn geweest... Ver más


Información sobre la empresa

  1. Tienda de bicicletas
  2. Tienda de reparación de bicicletas
  3. Tienda de accesorios para bicicletas
  4. Tienda de bicicletas usadas

Sobre Bike Totaal - Philip de Koning

Escrito por la empresa

Bike Totaal wil dat iedereen de fiets pakt. Inderdaad, héél Nederland. We hebben daarvoor ook alles in huis: de expertise, de service en het mooiste assortiment. Met modellen van topmerken als Gazelle, Dutch ID, Cube, Cortina, Sparta, Batavus en Urban Arrow. We helpen, coachen en adviseren je. Van oriëntatie tot aanschaf, van onderhoud tot onderweg. Bike Totaal is er voor jou. Letterlijk, want met het grootste aantal vestigingen is er altijd wel eentje bij jou in de buurt. Je wordt met veel liefde geholpen, door je eigen vertrouwde vakman.

Standaard superveel extra service bij aankoop van een nieuwe fiets
Het klopt: alleen bij Bike Totaal krijg je standaard superveel extra's bij een nieuwe fiets. En ook daarna blijf je altijd welkom. Voor hulp, service en een glimlach. We zijn er echt voor je. Zo krijg je standaard 5 jaar dealergarantie bij je nieuwe elektrische fiets, zijn er altijd omruilmogelijkheden voor je oude fiets en is de eerste servicebeurt altijd inbegrepen.

Zien we je snel?
Je kan bij Bike Totaal terecht voor fietsen, elektrische fietsen, elektrische bakfietsen, fietsaccessoires, fietskleding en nog veel meer. Online, en in één van de meer dan 160 winkels. Ja, Bike Totaal is dé fietsenwinkel van Nederland. Kom je snel eens langs?


       Bekijk elektrische fietsen       


                    Bekijk winkels          



Información de contacto

  • Van Eesterensingel, 131, 2951 CJ, Alblasserdam, Zuid-Holland, Holanda

  • +31 78 6912973

4,7

Excelente

TrustScore: 4.5 sobre 5

42 opiniones

5 estrellas
4 estrellas
3 estrellas
2 estrellas
1 estrella

Invita a los clientes a opinar

Esta empresa invita a sus clientes a opinar, independientemente de que la opinión sea positiva o negativa.

En Trustpilot apostamos por el contenido creado por personas. Sin embargo, esta empresa puede utilizar nuestra herramienta de respuesta asistida por IA para redactar sus respuestas.

Así usa esta empresa Trustpilot

Descubre cómo se obtienen, puntúan y moderan sus opiniones y valoraciones.

4,7

Todas las opiniones

(42)

11.842 opiniones en los últimos 12 meses

Escribir una opinión
Trustpilot no permite a las empresas ofrecer incentivos ni pagar para ocultar opiniones. Las opiniones son propiedad de los usuarios y no de Trustpilot. Más información

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Fijne zaak

Fijne zaak, eerlijk en correct geholpen

26 de julio de 2026
Logotipo de Bike Totaal - Philip de Koning

Respuesta de Bike Totaal - Philip de Koning

Beste,

Leuk om te lezen, dank je wel voor het compliment.

Groeten,
Bike Totaal

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Weer ontzettend goed geholpen

Weer ontzettend goed geholpen. Goede advies voor welke fiets het beste is voor m'n man. Top

15 de julio de 2026
Logotipo de Bike Totaal - Philip de Koning

Respuesta de Bike Totaal - Philip de Koning

Beste,

Leuk om te lezen dat het advies goed heeft geholpen bij de keuze. We hopen dat je man veel plezier heeft van zijn nieuwe fiets.

Groeten,
Bike Totaal

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Bike Totaal Philip de Koning, de beste keus.

De verkoper, Philip, heeft ons een zadel voor de fiets verkocht. Altijd de juiste keus en hij verstaat het vak voor het onderhoud van de fietsen. Vriendelijk en. serieus.

14 de julio de 2026
Logotipo de Bike Totaal - Philip de Koning

Respuesta de Bike Totaal - Philip de Koning

Beste,

Leuk om te lezen dat Philip jullie zo goed heeft geholpen bij het kiezen van het juiste zadel. Hij weet inderdaad waar hij over praat.

Groeten,
Bike Totaal

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Vriendelijk en kundig geadviseerd door…

Vriendelijk en kundig geadviseerd door Philip bij het aanschaffen van een nieuwe e-bike.

27 de junio de 2026
Logotipo de Bike Totaal - Philip de Koning

Respuesta de Bike Totaal - Philip de Koning

Beste,

Leuk om te lezen dat het advies van Philip zo goed heeft geholpen bij je keuze. Veel rijplezier met je nieuwe e-bike.

Groeten,
Bike Totaal

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Goed advies

Goed advies.
Goede service.

5 de julio de 2026
Logotipo de Bike Totaal - Philip de Koning

Respuesta de Bike Totaal - Philip de Koning

Beste,

Bedankt voor je reactie. Fijn dat je goed geholpen bent.

Groeten,
Bike Totaal

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Goede service

Wij zijn ontzettend tevreden over de service! In het begin waren we eerlijk gezegd wat sceptisch, maar dat bleek totaal onterecht. We zijn vanaf het eerste moment vriendelijk en deskundig geholpen.

Onze nieuwe fiets is nog niet binnen, maar omdat ik er direct één nodig had, kreeg ik zonder problemen een leenfiets van de zaak. Dat noem ik pas echte service!

Daarnaast is er geen sprake van opdringerige verkooppraatjes. Er wordt echt met je meegedacht en je kunt samen kijken naar een oplossing die past binnen jouw budget. De medewerker is klantvriendelijk, kundig en neemt de tijd voor je.

Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar goede service en eerlijk advies!

18 de junio de 2026
Logotipo de Bike Totaal - Philip de Koning

Respuesta de Bike Totaal - Philip de Koning

Beste,

Wat fijn om te lezen dat de twijfel snel verdween. Dat je gewoon op de fiets kon terwijl je op je nieuwe wacht, dat is gewoon logisch nadenken met je mee.

Bedankt voor de mooie woorden, en veel plezier alvast met de nieuwe fiets als die binnen is.

Groeten,
Bike Totaal

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Mooie Gazelle, leuke actieprijs.

Mooie Gazelle, prima actieprijs. Inruil naar m'n zin.
Kort en bondig. Fiets goed aangemeten, fijne uitleg.
Eerst testrit gemaakt op deze fiets, beviel gelijk goed.
Had al wat testritjes gemaakt op andere merken, bij
andere zaken, om een vergelijk te kunnen maken.
Uiteindelijk bij de overbuurman tot koop overgegaan.
Bij Philip ook verzekering/garantie verlenging naar 5 jaar afgesloten. Binnen dag alles voor elkaar.
Kortom, uitstekende ervaring!

30 de mayo de 2026
Valorada con 4 estrellas sobre 5

De uitleg over de fiets was duidelijk

De uitleg over de fiets was duidelijk. Ik mocht een rondje fietsen. De service was uitstekend. De accessoires werden meteen op de fiets gezet en ik kreeg een fietsmand kado.
Het had wel fijn geweest als uitgelegd werd dat het tweede gat van het slot gebruikt kan worden voor een kettingslot. Nu heb ik een losse ketting.

28 de mayo de 2026
Valorada con 5 estrellas sobre 5

Ik werd

Ik werd, zoals altijd, vriendelijk te woord gestaan en meteen geholpen.
Mijn vraag werd deskundig behandeld met een prima resultaat.

29 de marzo de 2026

La experiencia Trustpilot

Cualquiera puede escribir una reseña en Trustpilot. El autor de la opinión tiene derecho a editarla o eliminarla en cualquier momento y solo se mostrará mientras su cuenta esté activa.

Trabajamos con especialistas y tecnología avanzada para salvaguardar nuestra plataforma. Descubre cómo combatimos las reseñas falsas.

Más información sobre el proceso de revisión de Trustpilot.

8 consejos para escribir buenas reseñas.

La verificación puede ayudar a garantizar que sean personas reales las que escriben opiniones que aparecen en Trustpilot.

Ofrecer incentivos a cambio de opiniones o pedirlas de forma selectiva puede sesgar el TrustScore, lo que contraviene nuestras directrices.

Leer más