Podróżowałem autobusem Sindbad z Londynu do Polski. Podczas postoju w Lehrte kierowca poinformował pasażerów, że odjazd nastąpi o godz. 23:25. Gdy wróciłem na miejsce zbiórki przed wskazaną godziną, a... Ver más
Aunque no verificamos reclamaciones concretas porque las opiniones son propiedad de sus autores, es posible que marquemos las opiniones como «verificadas» si podemos confirmar que ha tenido lugar una interacción con la empresa. Más información
Para proteger la integridad de la plataforma, nuestro software automatizado disponible las 24 horas examina todas las opiniones en nuestra plataforma, tanto si están verificadas como si no. Esta tecnología está diseñada para identificar y eliminar contenido que incumpla nuestras directrices, incluidas las opiniones que no están basadas en una experiencia real. Sabemos que es posible que no detectemos todo pero puedes denunciar lo que pienses que se nos haya escapado. Más información
Consulta las opiniones de los clientes
Nie polecam. Autobus nr 182 Slubice - Frankfurt. spóźnienie ponad pół godziny. Przed nami jeszcze 13 godzin drogi a niemiła Pani kierująca autobusem kazała przesiąść się na przydzielone miejsca, pomi... Ver más
Przewoźnik oferuje WiFi którego nie ma gdy się chcemy połączyć jasno pisze że brak dostępu co jasno ukazuje brak przyłącza z siecią co przewoźnik musi wiedzieć bo na urządzeniu z IOS się wyświetla że... Ver más
Najlepsza pilotka P.Basia trasa z Włoch do PL 11.04.26 brak adekwatnych słów aby wyrazić uznanie :delikatna,kobieca,uprzejma to jest przykład idealnej pilotki !Pani zdecydowanie zasługuje na wyróż... Ver más
Información sobre la empresa
Información proporcionada por diversas fuentes externas
Atrakcyjne ceny i wieloletnie doświadczenie - jesteśmy liderem międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce. Sindbad - podróżuj z nami!
Información de contacto
Działkowa 4, 46-020, Opole, Polonia
- sindbad.pl
No consta que solicite reseñas
Esta empresa no ha enviado invitaciones a sus clientes, por lo que es posible que las opiniones no sean representativas
Así usa esta empresa Trustpilot
Descubre cómo se obtienen, puntúan y moderan sus opiniones y valoraciones.
Paskudnej jakości firma
Paskudnej jakości firma. Cały szereg siedzeń na samym tyle powinien być wyłączony z użytku, lub przynajmniej ceny biletów na tych miejscach powinny być tańsze. Dlaczego? Otóż, siedzenia są bliżej obok siebie, wystarczy jeden rosły mężczyzna, żeby zgniotł resztę. A nie wspomnę nawet o środkowym miejscu na samym tyle, które niedość, że jest otoczone tymi w zwartym szeregu siedzeniami, to nie ma ani siatki na rzeczy, ani podstawki. Firma jedyne co robi, to żeruje na klientach, a ci też, pomimo wyraźnego zakazu spożywania alkoholu nagminnie podróżują autobusami pod wpływem alkoholu, a obsługa na ten fakt nie reaguje w ogóle. Strach też podejść do samych pracowników, bo niewiadomo, czy spodziewać się krzyku, czy może przewrócenia oczami i odpowiedzi „tak po prostu jest”. Żenada, bo inaczej tego nazwać się nie da.
Fatalna firma
Fatalna firma, nie szanująca klientów i nie wywiązująca się ze swoich obowiązków. Nie polecam tego!
Nie przyjemny Pilot
W dniu 19.08.2024 jechałam autokarem numer 17 nie licząc pilota Pana Andre/Andrzej (bo raz tak raz tak mówili swoje imie) to podroz i reszta załogi była bardzo mila. Muszę przyznać że Pan wyżej wymieniony jest bardzo nie mily,nie kulturalny, jak również zapomina wydawać naklejki do oklejenia walizek przy zwróceniu uwagi na to bardzo opryskliwie odpowiada. Najbardziej co mi się nie spodobało to, to że rozmawia z osobą która że tak nazwę rejestruje że się wstawiła i podając miejsce mi nie powiedział numery tylko stolik po tej j potej stronie. Osoba która jechała ze mna nie zrozumiala co ten Pan mówił i osoba która nas przywiozła na kiejsce zbiórki tłumaczyła o co chodzi a Pan Andre/ Andrzej bardzo ale to bardzo nie kulturalnie odezwał się zwracając uwagę osobie tłumaczącej że : Proszę się zamknąć,ja z Panem teraz nie rozmawiam itd(oczywiście napisałam to w łagodnym jezyku) później na postojach również był opryskliwy i nie miły dla podróżujących. I przez takie osoby Państwo jako firma macie nieraz złe opinie które powodować mogą że ludzie nie będą chcieli korzystać z Państwa usług.
Szok!!!
15 sierpnia autokar nr48 do Lille ,podróż przebiegała normalnie . Popołudniu 14 sierpnia,został włączony film ,który nie był dostosowany do miejsca ,osób i czasu ,w którym był odtwarzany.Film narzucony przez obsługę autokaru , było o ćpaniu, ćpaniu, śmierci,w ekstazie i euforii z mnóstwem wulgaryzmów,kur**,jeba** itd/super pouczający w tym temacie /i NEKROFILI tak , tak NEKROFILI nie mówionej ,obrazowo. Ponieważ są wakacje w autobusie były dzieci i młodzież . Czekałam długo , ale obraz nagiego .....itd nie napiszę więcej .Zwróciłam uwagę ,żeby wyłączyć ten film ,bo są dzieci i młodzież ,w odpowiedzi usłyszałam od oburzonej pilotki i młodego kierowcy ,że oni nie wiedzą jakie filmy są puszczane,po czym starszy kierowca kazał zaprzestać odtwarzania.Uwazam, że nie kto inny ,a pilotka powinna to wiedzieć,no
ale pani .... Następny jaki ?porno ped.zoof ?
Szczerze to nigdy więcej ciągle…
Szczerze to nigdy więcej ciągle przesiadki na odcinku Londyn Poznań 7 zmian autobusu brak wifi siedzenia jak w Jelczu z PRL przy zamawianiu biletu pisałi możliwa jedna przesiadka a było 7 kłamcy naciągacze
Chciałam podziękować kierowcom z…
Chciałam podziękować kierowcom z autobusu nr 85 trasa Katowice-Bern za szybką i bezpieczna podróż. Dziękuję.
Chcialam bardzo podziekowac Panu…
Chcialam bardzo podziekowac Panu Antoniemu biuro w Paryzu
Przesympatyczny Pan zawsze mily az milo zadzwonic gdy Pan odbiera téléphone
Oby wiecej takich osob
Nieprzyjazny dla Polaków
Moje doświadczenia - Nie polecam, nieprzyjazny dla Polaków, brud smród zasrane kible nieczyszczone, nasrane obok kibla w autokarze, ogromne opóźnienia, pijani pijący alkohol nic z nimi nie robią poprzednia jazda, najgorsi są kierowcy zwłaszcza nowa pracowniczka stronnicza za Ukrainą po awanturze przyszła oglądać ukrainka wtedy uderzyła mamę w głowę, ktora jest po operacji, kierowczyni powiedziała że nic nie widziała... (mama mówiła i kierowczyni wiedziała że jest po operacji), po powiedzeniu że złóżmy na nią skargę stosuje mobbing, że wyrzuci z autobusu że zabierze kartę stałego klienta, nieprzyjazna, zmienia temat jakby..., zabrania rozmawiać między sobą masakra, wmawia wine poszkodowanym, wiedziałem że jest źle ale to przechodzi ludzie pojęcie kogo oni zatrudniają nie polecam jechać pod żadnym pozorem cokolwiek innego będzie dużo lepsze. PS. To naciągacze próbują wyłudzać pieniądze na czym się da najpierw że zmianą biletu mówią że nie trzeba zgłaszać po czym na miejscu mówią że trzeba i za to że nie zgłosiliśmy musimy zapłacić więcej, potem próbują wmówić że bagaż jest za ciężki co nie jest prawdą i próbują naciągnąć kolejna opłatę
Szkoda ze zdjęć wrzucać nie można kibel zarówno w jednym jak i w drugim autokarze zasrany deska uwalona gòwnem że śmieci sir wysypuje po zwróceniu uwagi kierowcy mają to w dopiero... I celwo i po złośliwości rozsadzają rodzinę..
Jedyne do czego nadaje się ta beznajdziejna firma to do przemytu dezerterów i dziwek ukraińskich po socjale z Polski, Niemiec i Włoch
I think they have LISTENED!!!
I think Sindbad must have read all the terrible reviews below.
My experience so far has been 80% the opposite.
POSITIVE
1) Bus was on time all the time
2) Toilets were very clean and smelled good
3) Comfortable seats
4) Plugpoints for phones
5) Stopped quite a few times - too much for me actually
6) Drivers were courteous and helpful - I had a broken leg.
NEGATIVE
1) VERY little English - hire me to do your training
2) No wifi - but that's old fashioned anyway - people all have EU data these days
Bardzo miła obsługa regularne postoje…
Bardzo miła obsługa regularne postoje oraz w miarę wygodne siedzenia jak na autobus
Plusy:
Czysto
Czysta ale mała łazienka
Duże miejsce na bagaż
Minusy:
Opóźnienia
Terrible, read reviews and save your money
I have ordered a ticket, with extra price to avoid change transfer.
Stuttgart to Ukraine
Instead of one transfer it's the 3. Transfer and still I don't know if I had to change my bus again or no.
I can speak only English, German and Spanish how can I communicate with them?
Customer service, impolite, they don't feel themselves responsible.
I recommend you this agency if you have really no choice more
Die Busfahrer können ihre Pausen nicht anhalten
Eine Reise von Kassel nach Toszek.
Beim Kauf des Tickets sieht man nicht deutlich, daß ein Umstieg einen erwarten.
Der Bus kam von Unna ,hätte 15 min gehalten, und in dieser Zeit musste der Busfahrer die ausgedruckte Zettel, selbst an jedes Gepäck anbringen, und das schwere Gepäck aufladen.
Keine Möglichkeit für den Busfahrer sich zu erholen und Stop zu machen.
Die Verantwortung für über 50 Menschen im Bus die nächsten 10 Stunden(oder mehr)Fahrt ist sehr groß.
Was für ein primitives Gepäck system für heutigen Zeiten?.!
Da kann man es verstehen wenn die Fahrer gartsig und unfreundlich sind
Nikomu nie polecam korzystać z usług tej firmy
Nikomu nie polecam korzystać z usług tej firmy w czasie postoju każdy kto chce może sobie wejść do środka i zrobić co chce w Niemczech wsiadła zalana w trupa kobieta bez biletu zasikała 2 fotele po czym dopiero została usunięta z autokaru po czym jak gdyby nigdy nic kazali nam w tym siedzieć
Nie polecam
Masakra niewiem z kąt bierzecie kierowców ale to już przesada co chwilę 20min pauzy 20km od końcowej stacji postój 30min dość że miałbyc godzinę temu na miejscu przed samymi chojnicami pauza 30min nie polecam
Niestety hamstwo i brak kultury ze…
Niestety hamstwo i brak kultury ze strony OBSLUGI traktują wszystkich jakby im ktoś coś zrobił .
Opinia na temat kierowcy
Krótko i zwięźle:
Z miejscowości Opole do Dworca w Gliwicach nastąpiła pomyłka z mojej strony, kierowca uznajmil, że w przeciągu 45 minut będzie następna przystan. Źle zrozumiałem i pomyślałem że chodzi o 45 minutową przerwę. Kierowca odjechał i zgłosiliśmy sprawę do biura po 30 minutach kierowca wraca i wyskakuje z złym nastawieniem i bardzo nie kulturalnym tonem i językiem do mojej rodziny. Poczym kierowca obraził mnie nazywając mnie gówniarzem i że źle wychowała mnie matka.
dla ludzi o stalowych nerwach z dużą ilością czasu
Organizacja podróży - dramat. Najpierw podstawia się autobus do którego jestem przypisana. Kierowca nie wpuszcza ludzi, twierdzi że za chwilę podjedzie kolejny autokar. Kierowca z autokaru nr 2 twierdzi że on także nie ma do zabrania żadnych pasażerów. Ok 30 osób na przystanku i totalny chaos. Kierowcy niezainteresowani pomocą, musiałam sama zadzwonić na infolinię i dopiero wtedy dyspozytor zadał sobie trud i przydzielił pasażerów do pierwszego autokaru. Autokar oczywiście odjechał z opóźnieniem. Na bilecie i w rozkładzie na stronie - jedna przesiadka (Potwierdzałam tą informację dzwoniąc na infolinię przed zakupem) Po wejściu do autokaru usłyszałam, że czekają mnie dwie przesiadki. Przesiadka w świecku do autokaru którego numer widnieje na bilecie - autokar zamknięty, wyłączony - zepsuty. Zero pomocy, pracowników, informacji... pasażerowie pomagają jedni drugim żeby odnaleźć właściwy i sprawny autokar. Jednym słowem - DRAMAT!!!!! Polecam jedynie osobom posiadającym dużo czasu, zdrowia i duże pokłady cierpliwości.
Autobus nr. 70Wrocław Hanau
Wracałam w piątek z Wrocławia do Hanau, Niemcy, autobusem nr. 70. Bałam się bardzo, bo opinie Sindbada nie są najlepsze. I było wszystko..no prawie wszystko w porządku. Autobus we Wrocławiu był o pół godziny opóźniony. Na stanowisku wyświetlone było tylko godzina odjazdu i Sindbad. I to na każdym . Punktualnie o 21.10 , znikł napis Sindbad, i nie było żadnych informacji o opóźnieniu. Dopiero potem zobaczyłam panią z Sindbada, która chodziła i udzielała informacje. W autobusie była klimatyzacja wlaczona , było bardzo zimno. Ale poza tym było wszystko w Obsługa była mila. Pani, która siedziała obok mnie, mówiła że jeździ czasem Sindbadem i jest zawsze zadowoloną. Może by było dobrze, żeby nie tylko ci, co narzekają pisali, ale także co są zadowoleni
Ja jak będę musiała, to skorzystam znowu z Sindbada, tylko wezmę ciepłą kurtkę do autobusu.
W mojej opinii lipa straszna
W mojej opinii lipa straszna. O przesiadce w Świebodzinie dowiedziałem się w momencie wejscia do autobusu. Później było już tylko gorzej. Oczekiwanie przez godzinę na spóźniony autobus, następnie jazda przez 6 godzin bez postoju. Po tym czasie 10 minut przerwy i znowu jazda do oporu.
Brak ładowarek i nie działające wifi.
Nie polecam. To mój pierwszy i ostatni raz z tą firmą.
Najgorsza firma
Najgorsza firma, z jaką miałam do czynienia. Po wejściu do autokaru usłyszałam, że czekają mnie dwie przesiadki, chociaż kupiłam bilety, z których jasno wynikało, iż jazda ma być bezpośrednia. Autokar opóźniony. Miejsca zero, siedzimy jeden na drugim, a w ramach promocji alkoholika szalejącego na górnym piętrze usadzili mi tuż za siedzeniem. Zero reakcji na prośbę zmiany miejsca, a na pytanie, czy to normalna polityka, że kupuję bilety na bezpośredni transport, a o przesiadkach dowiaduje się w autokarze usłyszałam, że tak...Omijać to dziadostwo szerokim łukiem!!!!!!!
La experiencia Trustpilot
Cualquiera puede escribir una reseña en Trustpilot. El autor de la opinión tiene derecho a editarla o eliminarla en cualquier momento y solo se mostrará mientras su cuenta esté activa.
Las empresas pueden solicitar opiniones a través de invitaciones automáticas. Esta opiniones, etiquetadas como verificadas, tratan sobre experiencias genuinas.
Más información sobre otros tipos de reseñas.
Trabajamos con especialistas y tecnología avanzada para salvaguardar nuestra plataforma. Descubre cómo combatimos las reseñas falsas.
Más información sobre el proceso de revisión de Trustpilot.
La verificación puede ayudar a garantizar que sean personas reales las que escriben opiniones que aparecen en Trustpilot.
Ofrecer incentivos a cambio de opiniones o pedirlas de forma selectiva puede sesgar el TrustScore, lo que contraviene nuestras directrices.








