Aunque no verificamos reclamaciones concretas porque las opiniones son propiedad de sus autores, es posible que marquemos las opiniones como «verificadas» si podemos confirmar que ha tenido lugar una interacción con la empresa. Más información

Para proteger la integridad de la plataforma, nuestro software automatizado disponible las 24 horas examina todas las opiniones en nuestra plataforma, tanto si están verificadas como si no. Esta tecnología está diseñada para identificar y eliminar contenido que incumpla nuestras directrices, incluidas las opiniones que no están basadas en una experiencia real. Sabemos que es posible que no detectemos todo pero puedes denunciar lo que pienses que se nos haya escapado. Más información

Consulta las opiniones de los clientes

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Podróżowałem autobusem Sindbad z Londynu do Polski. Podczas postoju w Lehrte kierowca poinformował pasażerów, że odjazd nastąpi o godz. 23:25. Gdy wróciłem na miejsce zbiórki przed wskazaną godziną, a... Ver más

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Nie polecam. Autobus nr 182 Slubice - Frankfurt. spóźnienie ponad pół godziny. Przed nami jeszcze 13 godzin drogi a niemiła Pani kierująca autobusem kazała przesiąść się na przydzielone miejsca, pomi... Ver más

Valorada con 2 estrellas sobre 5

Przewoźnik oferuje WiFi którego nie ma gdy się chcemy połączyć jasno pisze że brak dostępu co jasno ukazuje brak przyłącza z siecią co przewoźnik musi wiedzieć bo na urządzeniu z IOS się wyświetla że... Ver más

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Najlepsza pilotka P.Basia trasa z Włoch do PL 11.04.26 brak adekwatnych słów aby wyrazić uznanie :delikatna,kobieca,uprzejma to jest przykład idealnej pilotki !Pani zdecydowanie zasługuje na wyróż... Ver más

Información sobre la empresa

  1. Agencia de viajes
  2. Operador de excursiones
  3. Servicio de transporte

Información proporcionada por diversas fuentes externas

Atrakcyjne ceny i wieloletnie doświadczenie - jesteśmy liderem międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce. Sindbad - podróżuj z nami!


Información de contacto

2,0

Malo

TrustScore: 2 sobre 5

403 opiniones

5 estrellas
4 estrellas
3 estrellas
2 estrellas
1 estrella

No consta que solicite reseñas

Esta empresa no ha enviado invitaciones a sus clientes, por lo que es posible que las opiniones no sean representativas

Así usa esta empresa Trustpilot

Descubre cómo se obtienen, puntúan y moderan sus opiniones y valoraciones.

Trustpilot no permite a las empresas ofrecer incentivos ni pagar para ocultar opiniones. Las opiniones son propiedad de los usuarios y no de Trustpilot. Más información

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Podróżowałem autobusem Sindbad z…

Podróżowałem autobusem Sindbad z Londynu do Polski. Podczas postoju w Lehrte kierowca poinformował pasażerów, że odjazd nastąpi o godz. 23:25. Gdy wróciłem na miejsce zbiórki przed wskazaną godziną, autobusu już nie było. Zostałem sam przy autostradzie w Niemczech, w miejscu bez stacji paliw i bez zaplecza dla podróżnych. W autobusie pozostały moje dwie torby. Musiałem sam organizować dalszą podróż i szukać pomocy. Złożyłem reklamację do przewoźnika. Opisuję wyłącznie własne doświadczenie z tej podróży.

17 de febrero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Жах якийсь

Жах якийсь! Типовий польский сервіс - ні який. Крім хаства і 12 годин подорожі замість обіцяних 7 ви нічого не отримаєте. Навіть туалет не працює. Нічого!

14 de junio de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Nie polecam podróży z Panią kierującą

Nie polecam. Autobus nr 182 Slubice - Frankfurt. spóźnienie ponad pół godziny. Przed nami jeszcze 13 godzin drogi a niemiła Pani kierująca autobusem kazała przesiąść się na przydzielone miejsca, pomimo wolnych, innych miejsc w autobusie. Siedzieliśmy wszyscy śiśnięci.
Panowie na trasie Elblag Słubice przemili.

2 de junio de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

A scammer,

A scammer,
23 may is internationaal turtle day , stupid 🙄👿🤬!
23may is Saturday!
[From 7760.png]
SINDBAD
Międzynarodowe linie autokarowe, wynajem autokarów
Opole, 2.06.2026
Dear Kun Fang
Refers to: RD1_23.05.26_088//00199879
In response to your letter, we would like to explain that in accordance with 1.2.4, 3.6, 3.7 and 4.7.2 Regulations points:
"Transport agreement – is an agreement concluded between the Carrier and the Passenger upon ticket purchase, on the basis of which the Carrier shall transport the Passenger and his luggage for remuneration (a fee for the ticket) from a selected city to a target city, specified on the ticket."
"The Carrier shall make every effort to transport the Passenger and his luggage in appropriate time, according to the timetable, but cannot guarantee the same in circumstances beyond his control."
"The Carrier shall not be liable for delays and further effects resulting from administrative factors (e.g. customs controls, police controls, controls of Road Transport Inspection) or other factors beyond control of the Carrier (e.g. technical problems, weather, difficulties in road traffic or on border crossings)."
"If a Passenger cancels their trip, they are entitled to a refund based on the unused portion of the transportation service, after deducting a portion of the amount due (compensation fee). Depending on the cancellation date, the Carrier has the right to deduct the following amounts: from 14 days to 48 hours before departure 25% of the ticket value..."
We would like to clarify that your ticket number: EL 24313007 was returned independently by you on May 20, 2026 (a couple of minutes after purchase), in accordance with the Carrier’s return policy – 4.7.2 regulations point. Unfortunately, it is currently not possible to amend this refund. Moreover your ticket was purchased on an external website, not on Carrier's (Sindbad) sources. Since your ticket was returned, the driver did not see your ticket. A new ticket was to be bought in that case – EL 24318084.
Please take into account the fact that when choosing a road transport journey, you should always consider unplanned and unexpected circumstances that may arise. Our coach was delayed in Brussels due to difficult Eurotunnel and road conditions. There were huge queues at the border due to the Spring Bank Holiday happening at that time. Please take into account that these factors are independent of the Carrier. We would also like to clarify that transport delays are common. The Carrier ought not to be responsible for the delays or their subsequent consequences caused by factors beyond its control. According to our coach crew, the pilot informed the Passengers about the route course and the delays up to date. We would like to emphasize that dozen of other Passengers were also taken onboard and travelled with us on London-Brussels route.
[From 7762.png]
Please also be advised that all information regarding the route, possible delays or transfers on the day of departure is available through our Helpline Dept. (phone 77 443 44 44 or 801 22 33 44). Our passengers can also obtain information about the arrival time via the Sindbad Online application thanks to which it is possible to track the current location of the bus on the map. We are sorry for the complications. The travel agreement was completed and thus we see no reason for ticket refunding. Taking into account the above regulations and our explanations, we cannot consider the complaint positively.
Thank you for the letter and we hope that similar situation will not take place in the future.
Sincerely,
SINDBAD Sp. z o.o.
ul. Działkowa 4, 45-144 Opole
tel. 77 443 44 44, fax 77 549 49 70
Controlling / Complaints Dept.
SINDBAD Sp. z o. o.
After receiving a response to complaint, the passenger has the right to file a request for reconsideration of the case within 14 days of the date of delivery of the Carrier's position. After exhausting the complaint procedure, the passenger has the right to pursue claims in court proceedings.
Footer information appearing on both pages:
Sindbad Sp. z o.o. 45-144 Opole, PL ul. Działkowa 4 | tel +48 77 443 44 44 fax +48 77 549 49 70 NIP 754-296-42-70 REGON 160234171 KRS 0000323389 | Kapitał zakładowy 2 700 000 PLN ING Bank Śląski S.A. O/Opole 80 1050 1504 1000 0023 3836 9388

23 de mayo de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 5 estrellas sobre 5

Jechałam sindbadem 13 maja z Kłodzka do…

Jechałam sindbadem 13 maja z Kłodzka do Mediolanu. Wspaniała obsługa kierowcy życzliwy i pomocni.Kawa herbata do dyspozycji .Pani pilotka przesympatyczna. Wracam dzisiaj tesz Sinbadem zz Mediolanu do kłodzka i to samo z inną załoga ale aż miło jechać z takim personelem z Mediolanu aut.38 a z Verony 51.Przesmpatyczna pani Pilotka
Zaczynam wierzyć że podróż mimo dużo godzin może być przyjemna
Brawo i takich ludzi powinno być więcej flixbus jest do tyłu. Nie polecam z pszanowaniem pasażerka lwona

26 de mayo de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 5 estrellas sobre 5

Solidna firma

Jeżdżę z firmy Sindbad już kilka lat i zawsze mogę powiedzieć,że jest solidnie ,czysto ,komunikaty od załogi w danym kursie są czytelne ,zawsze można się zwrócić o pomoc ,zapytać . Polecam !

25 de mayo de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 5 estrellas sobre 5

​Chciałam serdecznie podziękować za…

​Chciałam serdecznie podziękować za niezwykle komfortową i bezpieczną podróż! To kolejna wyprawa z firmą Sindbad, która utwierdza mnie w przekonaniu, że to świetny wybór dla każdego podróżnego.
​Szczególne wyrazy uznania i ogromne pochwały kieruję jednak w stronę kierowcy – pana Wojtusia z Przemyśla. To niezwykle sympatyczny, ciepły i kulturalny człowiek. Od samego początku podróży dbał o to, aby każdy z nas czuł się na pokładzie zaopiekowany. Jako kierowca wykazuje się pełnym profesjonalizmem, zwracając ogromną uwagę na płynność i komfort jazdy, dzięki czemu droga minęła niesamowicie spokojnie. Co więcej, pan Wojtuś był zawsze do dyspozycji pasażerów, chętny do pomocy i uśmiechnięty, co w dzisiejszych czasach jest ogromnym atutem.
​Dzięki takim ludziom podróżowanie staje się czystą przyjemnością. Na pewno wrócę do Państwa usług!
​Gorąco pozdrawiam,
Kinga.

7 de mayo de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 2 estrellas sobre 5

Przewoźnik oferuje WiFi którego nie ma…

Przewoźnik oferuje WiFi którego nie ma gdy się chcemy połączyć jasno pisze że brak dostępu co jasno ukazuje brak przyłącza z siecią co przewoźnik musi wiedzieć bo na urządzeniu z IOS się wyświetla że to błąd z strony i operatora udostępniającego przesył danych co za tym idzie wiadome jest że przewoźnik nie opłaca faktur w terminie skoro operator odcina łączność ( ewentualnie celowo przewoźnik pogarsza podróże wyłączając przesył )

13 de mayo de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 4 estrellas sobre 5

about Sindbad

I have traveled mutible times with sindbad. And i would like to let you now the good and bad things about Sindbad.

good things about Sindbad:

-they play (polish) movies around the time of 19:00 or later
-if new passangers come in they will interduse there self trough the microfoon and they will also say the rules and what will happen if you dont follow them
-they serve multible drinks
- you have some leg space and you can lean the chair back so you can sleep and sit better
- you have usb on the side of your chair and socket
- above you have light switch and ac
- they have curents so if you want to sleep you van make it a bit dark for your self
- after every break they count if everyone is in the bus
- they dim the lights around minnight
- and they will turn on a little light when it slowly get dark

bad things about sindbad:

- most of the workers speak polish only
- the toilets are most of the times not very clean
- they can be agresive sometimes
- somtimes they wake you up in the middel in the night by turning on the lights for a quik brake

i travel with sindbad from Eindhoven(holand) too ostroleka(poland)and back. so for my i dont realy mind that they speak polish because it is my home country.

i hope that this review can help you to chouse the right bus.

1 de mayo de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 2 estrellas sobre 5

Bus do Słubic

Bus do Słubic. Toaleta działa, gniazdka też ale za to że nie ma WiFi powinniście oddawać połowę pieniędzy za bilet. Jedni nie mogą korzystać w całe a Ci co leca na swoich pakietach danych muszą płacić. Włączcie tym ludziom telewizory albo chociaż głośniej radio.

23 de abril de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

homophobic and racist company

Warning - homophobic and racist company! if you are not Polish, or don't speak polish, be very careful. You will get maltreated, and even risk to get thrown out, only because you are a foreigner or cant speak polish. This is what happened to us. And when you send complaint to their service, they make fun of you, don't answer any of your objections, and no refunds. You have been warned. Good luck!

18 de abril de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Die Fahrer sind unfreundlich!

Die Fahrer sind unfreundlich!! Bei der Frage zwecks umsteigen, Verspätung und etc.wird gleich in unangenehme Ton geantwortet. Am schlimmsten !!nicht mal Bescheid sagen ob man rechtzeitig ankommt!!! Sehr traurig finde ich es!!

16 de abril de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 5 estrellas sobre 5

Pani Pilotka

Najlepsza pilotka P.Basia trasa z Włoch do PL 11.04.26 brak adekwatnych słów aby wyrazić uznanie :delikatna,kobieca,uprzejma to jest przykład idealnej pilotki !Pani zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie!!! To jest osoba ktora mogłaby z powodzeniem uczyć etykiety inne koleżanki.Podróżuje często Sindbadem i wiem co mówię.Uwielbiam jej spokój ! 5 gwiazdek!!!!

11 de abril de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

28 marzec podróż z Savona do Inowroclaw…

28 marzec podróż z Savona do Inowroclaw na tej trasie od jakiegoś czasu nie ma pilota,nie ma kto zrobić coś ciepłego do picia,nie ma przerw,w ciągu całej podróży dwie przerwy po 15 minut.Porazka przystanek w Inowrocławiu na PKP,walizki wyrzucane na ulicę gdzie jest duży ruch autobusów miejskich i samochodów osobowych a ulica jest wąska

28 de marzo de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Sinbad (EUROBUS)

Chciałbym zostawić swoją opinię na temat — szczerze mówiąc — najgorszego serwisu, z jakim miałem do czynienia.

Po pierwsze, przewoźnik deklaruje, że w autobusie jest toaleta, dostęp do ładowania, ekrany/telewizor i inne udogodnienia. W rzeczywistości nie było absolutnie nic z tych rzeczy, a najgorsze jest to, że toaleta była zamknięta.

Podróżowało dwoje moich dzieci, jedno z nich ma problemy żołądkowe — brak dostępu do toalety był po prostu niedopuszczalny. To było straszne doświadczenie.

Kupujemy jedne z najdroższych biletów na rynku, a w zamian nie otrzymujemy nic z obiecywanego standardu. W razie potrzeby mogę dołączyć bilety jako dowód. Podróż odbywała się na trasie Warszawa–Lwów, autobusem relacji Gdynia–Charków.

To jest zwyczajne wprowadzanie klientów w błąd i brak podstawowego szacunku dla pasażerów. Warunki były nieludzkie — nawet w znacznie mniej rozwiniętych krajach standard bywa lepszy.

W związku z tym zamierzam złożyć oficjalną skargę zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, ponieważ jest to ewidentne naruszenie praw konsumenta oraz niezgodność usługi z ofertą.

1. Niezgodność z deklarowanymi warunkami
Przewoźnik deklaruje obecność toalety, gniazdek do ładowania, ekranów i innych udogodnień, które w rzeczywistości nie są dostępne.

2. Brak podstawowych warunków sanitarnych
Toaleta jest niedostępna lub zamknięta, co stanowi poważne naruszenie podstawowego komfortu podczas długiej podróży.

3. Zagrożenie dla zdrowia pasażerów
Brak dostępu do toalety stwarza ryzyko dla zdrowia, szczególnie dla dzieci oraz osób z problemami zdrowotnymi.

4. Nieadekwatnie wysoka cena w stosunku do jakości
Cena biletów nie odpowiada faktycznemu poziomowi świadczonych usług.

5. Wprowadzanie klientów w błąd
Informacje o warunkach podróży są niezgodne z rzeczywistością, co można uznać za wprowadzanie konsumenta w błąd.

6. Brak orientacji na klienta
Ignorowanie podstawowych potrzeb pasażerów świadczy o niskim poziomie obsługi i braku szacunku wobec klientów.

7. Niezgodność ze standardami przewozów międzynarodowych
Jakość usług znacząco odbiega od oczekiwanego poziomu dla międzynarodowych przewozów autobusowych.

31 de marzo de 2026
Opinión espontánea

¿Es ésta tu empresa?

Reclama tu perfil para acceder a las herramientas gratuitas de Trustpilot y conectar con tus clientes.

Crear cuenta gratuita

La experiencia Trustpilot

Cualquiera puede escribir una reseña en Trustpilot. El autor de la opinión tiene derecho a editarla o eliminarla en cualquier momento y solo se mostrará mientras su cuenta esté activa.

Las empresas pueden solicitar opiniones a través de invitaciones automáticas. Esta opiniones, etiquetadas como verificadas, tratan sobre experiencias genuinas.

Más información sobre otros tipos de reseñas.

Trabajamos con especialistas y tecnología avanzada para salvaguardar nuestra plataforma. Descubre cómo combatimos las reseñas falsas.

Más información sobre el proceso de revisión de Trustpilot.

8 consejos para escribir buenas reseñas.

La verificación puede ayudar a garantizar que sean personas reales las que escriben opiniones que aparecen en Trustpilot.

Ofrecer incentivos a cambio de opiniones o pedirlas de forma selectiva puede sesgar el TrustScore, lo que contraviene nuestras directrices.

Leer más