Aunque no verificamos reclamaciones concretas porque las opiniones son propiedad de sus autores, es posible que marquemos las opiniones como «verificadas» si podemos confirmar que ha tenido lugar una interacción con la empresa. Más información

Para proteger la integridad de la plataforma, nuestro software automatizado disponible las 24 horas examina todas las opiniones en nuestra plataforma, tanto si están verificadas como si no. Esta tecnología está diseñada para identificar y eliminar contenido que incumpla nuestras directrices, incluidas las opiniones que no están basadas en una experiencia real. Sabemos que es posible que no detectemos todo pero puedes denunciar lo que pienses que se nos haya escapado. Más información

Consulta las opiniones de los clientes

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Podróżowałem autobusem Sindbad z Londynu do Polski. Podczas postoju w Lehrte kierowca poinformował pasażerów, że odjazd nastąpi o godz. 23:25. Gdy wróciłem na miejsce zbiórki przed wskazaną godziną, a... Ver más

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Nie polecam. Autobus nr 182 Slubice - Frankfurt. spóźnienie ponad pół godziny. Przed nami jeszcze 13 godzin drogi a niemiła Pani kierująca autobusem kazała przesiąść się na przydzielone miejsca, pomi... Ver más

Valorada con 2 estrellas sobre 5

Przewoźnik oferuje WiFi którego nie ma gdy się chcemy połączyć jasno pisze że brak dostępu co jasno ukazuje brak przyłącza z siecią co przewoźnik musi wiedzieć bo na urządzeniu z IOS się wyświetla że... Ver más

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Najlepsza pilotka P.Basia trasa z Włoch do PL 11.04.26 brak adekwatnych słów aby wyrazić uznanie :delikatna,kobieca,uprzejma to jest przykład idealnej pilotki !Pani zdecydowanie zasługuje na wyróż... Ver más

Información sobre la empresa

  1. Agencia de viajes
  2. Operador de excursiones
  3. Servicio de transporte

Información proporcionada por diversas fuentes externas

Atrakcyjne ceny i wieloletnie doświadczenie - jesteśmy liderem międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce. Sindbad - podróżuj z nami!


Información de contacto

2,0

Malo

TrustScore: 2 sobre 5

403 opiniones

5 estrellas
4 estrellas
3 estrellas
2 estrellas
1 estrella

No consta que solicite reseñas

Esta empresa no ha enviado invitaciones a sus clientes, por lo que es posible que las opiniones no sean representativas

Así usa esta empresa Trustpilot

Descubre cómo se obtienen, puntúan y moderan sus opiniones y valoraciones.

Trustpilot no permite a las empresas ofrecer incentivos ni pagar para ocultar opiniones. Las opiniones son propiedad de los usuarios y no de Trustpilot. Más información

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Koszmar

Koszmar. Nikomu nie życzę. Z powodu strajku lotniska w Brukseli wybralem opcję powrotu autobusem.

2 de octubre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 3 estrellas sobre 5

Jechałam 11wrzesnia z Stuttgartu do…

Jechałam 11wrzesnia z Stuttgartu do Krakowa.nie pamiętam nr autokaru ale załoga wtedy była wyśmienita.pani pilotka na imię miała Dorota cały czas wśród pasażerów.pelny serwis.liczyla po każdym postoju ludzi.,żeby czasem nikogo nie zostawić.uśmiechnięta,miła,kierowcy zresztą też.i przerwy były regularne.bardzo mi się podobała jazda wtedy.ale wracając w sobotę 14 września to całkiem inna bajka.pilotka młodziutka niedoświadczona chyba.ale miała do pomocy kierowców.jakas wtedy mułowata obsługa.nikogo nic nie interesowało.kawe żeby się napić musiałam kupić na stacji zresztą jak wielu innych pasażerów.zewszad słychać było narzekania.autokar z nr 4 .dlatego muszę powiedzieć że każda podróż była inna.

11 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Nie uprzejma pani pilotka prosilam o…

Nie uprzejma pani pilotka prosilam o inne miejsce powiedziala ze nie ma a okazalo sie ze wiekszosc osob siedziala pojedynczo jestem klijentem od wieso lat .Autokar jechal do Francji .Numer Autokauf 17

29 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Kierowca autokaru nieuprzejmy i…

Kierowca autokaru nieuprzejmy i uprzedzony. Zostawia mnie i paru innych pasażerów na dworcu bez możliwości dalszej podróży. Przeszukuje torby podręczne i na tej podstawie zarzuca stan nietrzeźwości. A co kto przewozi to jego indywidualna i prywatna sprawa np.dla kogoś i tego nie spożywa. Przy złożeniu reklamacji słowo przeciwko słowu i oczywiście z ewidentna korzyścią dla firmy Sindbad aby mieć zysk w postaci niewykorzystanego biletu i bez zwrotu ceny biletu, robiąc z człowieka tego kim nie jest.

14 de agosto de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 5 estrellas sobre 5

Podziekowania

Hejka
To znowu ja Anna Turkot 🌞
Właśnie dzisiaj przyjechałam,, Sindbadem,, z Karlsruhe do Wrocławia 🚌 Nr.36 albo 63😂 sorki już się pogubiłam w tych numerach ponieważ że względów osobistych bardzo często korzystam chwilowo z tej ,,Floty,,
Podróż 👍 ..
Pani Pilot bardzo wyrozumiała i uprzejma.
Dla całej ,, Załogi ,, duże 👏👋👌

26 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Zapłaciliśmy za trzy bilety

Zapłaciliśmy za trzy bilety
Po 285 zł za transport z Radomia do Frankfurtu nad Menem ,wsiedliśmy do autokaru nr 8 o 12:45 na stacji Radom wszystko przebiegało dobrze zgodnie z charmonogramem trasy do momentu przesiadki w Opolu do autokaru z nr 25 kierowca pełniący swoje obowiązki kierowcy z asystentka po opóźnieniu które nastąpiło nie z naszej winy tylko ich nie kompetentnej organizacji czasu wprowadzili niekomfortowa sytuację która nabrała nie potrzebnych konsekwencji jestem klientem od 3 lat zawsze pieniążki były zapłacone i nagle przy przesiadce pani która pomaga kierowcy w organizacji miejsc siedzących stwierdziła że ja z jednym z moich kolegów jesteśmy pod wpływem alkoholu ,żeby wyjaśnić ta niezręczna sytuację kolega oburzony poprosił o alkomat żeby sprawdzili to a nie bez podstawie nas oceniali ,na to Pani która pracuje na owym stanowisku powiedziała że jak chcesz dmuchać w alkomat zadzwoń na policję ,żenada kogo wy zatrudniacie kierowca też jest bardzo prostym człowiekiem który nie zbyt wielu osiągnięć nawet chyba w szkole podstawowej bo mojego kolegę nazwał wieśniakiem ale to jest słabe i nie skomentowałem nawet tego żeby nie zniżać się do poziomu tego chłopka masakra , domagam się zwrotu części pieniędzy za zapłacone bilety bo nie będę płacił i nie chce być traktowany w ten sposób przez załogę która nie ma pojęcia jak postępować z ludzmi,najlepszym tego dowodem jest fakt że był z nami trzeci kolega Łukasz Drapała który wsiadł dosłownie 2 min wcześniej przed nami i sprzeczka która powstała pomiędzy mną i jednym z kolegów jego nie dotyczyła ale oczywiście zgrubna opinia obydwojga pracowników doszła do wniosku że on też zawinił i również go wyprosili ,jednym słowem amatorka i brak klasy ,nie odpuszczę tego i domagam się zwrotu pieniędzy podejście poniżej marginesu Zapłaciliśmy za trzy bilety
Po 285 zł za transport z Radomia do Frankfurtu nad Menem ,wsiedliśmy do autokaru nr 8 o 12:45 na stacji Radom wszystko przebiegało dobrze zgodnie z charmonogramem trasy do momentu przesiadki w Opolu do autokaru z nr 25 kierowca pełniący swoje obowiązki kierowcy z asystentka po opóźnieniu które nastąpiło nie z naszej winy tylko ich nie kompetentnej organizacji czasu wprowadzili niekomfortowa sytuację która nabrała nie potrzebnych konsekwencji jestem klientem od 3 lat zawsze pieniążki były zapłacone i nagle przy przesiadce pani która pomaga kierowcy w organizacji miejsc siedzących stwierdziła że ja z jednym z moich kolegów jesteśmy pod wpływem alkoholu ,żeby wyjaśnić ta niezręczna sytuację kolega oburzony poprosił o alkomat żeby sprawdzili to a nie bez podstawie nas oceniali ,na to Pani która pracuje na owym stanowisku powiedziała że jak chcesz dmuchać w alkomat zadzwoń na policję ,żenada kogo wy zatrudniacie kierowca też jest bardzo prostym człowiekiem który nie zbyt wielu osiągnięć nawet chyba w szkole podstawowej bo mojego kolegę nazwał wieśniakiem ale to jest słabe i nie skomentowałem nawet tego żeby nie zniżać się do poziomu tego chłopka masakra , domagam się zwrotu części pieniędzy za zapłacone bilety bo nie będę płacił i nie chce być traktowany w ten sposób przez załogę która nie ma pojęcia jak postępować z ludzmi,najlepszym tego dowodem jest fakt że był z nami trzeci kolega Łukasz Drapała który wsiadł dosłownie 2 min wcześniej przed nami i sprzeczka która powstała pomiędzy mną i jednym z kolegów jego nie dotyczyła ale oczywiście zgrubna opinia obydwojga pracowników doszła do wniosku że on też zawinił i również go wyprosili ,jednym słowem amatorka i brak klasy ,nie odpuszczę tego i domagam się zwrotu pieniędzy podejście poniżej marginesu

23 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Tragedia

Tragedia. Wszystko bardzo źle. Kierowca jedzie bardzo wolno, zatrzymuje się bardzo bardzo rzadko a jeśli już to często na stacjach ktore są w remoncie. Nadgorliwa obsługa, która dwóch podpitych facetów którzy spokojnie siedzieli wiozła nadrabiając 60 km do centrum Frankfurtu tracąc minimum godzinę zamiast ich zostawić na lotnisku. Tą firmę musi prowadzić jakaś mafia a rekrutować w HR pracowników jakieś pociotki. Nie polecam! Pasażer jest traktowany jako zło konieczne, bez jakiegokolwiek szacunku.

18 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Tragedia

Tragedia. Jeśli chcesz stracic nerwy ,nabawić sie żylaków- jedź z Sindbadem. To firma nastawiona na przewóz grupowy,byle więcej,stłoczyć ludzi ,wziąć kasę i zero odpowiedzialnosci. Do Cannes jechalismy około 3 dni! Do tego w autobusie zepsuła sie klimatyzacja. Kierowca kilka razy krążył po tych samych miejscach,błądził. Oczywiście,zero kontaktu z firma,zero odpowiedzi na reklamacje. Cud,że wszyscy przezyli. Łagodnie mówiac- NIE polecam. Ps podróż miala miejsce wczesniej niż moge to zaznaczyc w tej recenzji,wpisuję więc losowo datę.

28 de septiembre de 2023
Opinión espontánea
Valorada con 5 estrellas sobre 5

Das polnische Fernbusfirma ist Top

Das polnische Fernbusunternehmen ist top Klasse. Seit ein Paar Jahren fahre ich ein Paar mal in Jahr mit ihnen durch/aus Deutschland und immer war:
- alles auf Zeit, durchsichtige Tickets, Website und Zahlungsablauf
- die Busse und Fahrer sind Top, niemals Ärger, Dreck von Migranten, normale schöne Reise-atmosphäre. Gute Fahrer, gut gekleidet, kurze Paussen
- gut geplannte und überlegte Vernetzung der Haltestellen und Fahrplan. Umstieg sehr stresslos
- toller Kontakt mit der Firma, Setvice (Ticketfehler, Nachfrage, etc)
- geben Rabat für reguläre Kunden als Code
- Preise völlig in ordnung

Ein Musterunternehmen

Arthur

10 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

kierowcy nie robia przerwy na…

kierowcy nie robia przerwy na papierosa, mini barek jest zamkniety, tv jest wylaczone, poco mi ta karta stalego klienta jak sindbad oszukuje klientow ? brak komunikacji, kierowcy sadzaja wszystkich od tylu autobusu gdzie czlowiek 190cm, nie moze nog nawetw yprostowac, nigdy wiecej nie pojade sindbadem

6 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 2 estrellas sobre 5

Trasa Toruń -Londyn Victoria

Trasa Toruń -Londyn Victoria. 26h jazdy... Już w Świeciu było ponad półtorej godziny spóźnienia, ta przesiadka to jakiś obłęd, logistycznie nie do zgrania. Na miejscu mieliśmy być 18:40, byliśmy przed 22. Bilety na pociąg zarezerwowane miałem na 20... Sindbad mnie zawiódł. W życiu nie wybiorę się więcej autobusem poza granicę Polski.

5 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

DROGO!!

DROGO!!! nie polecam, nie dość że z przesiadką do Bremen to jeszcze 18 godzin!!!! Unikać

30 de diciembre de 2023
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Kierowcy robią selekcję

Kierowcy robią selekcję. Mają alkomat w oczach. Człowieka zmęczonego po pracy i po jednym piwie nie wpuszczą do autobusu.Ciekawe czy zwrócą pieniądze za nie wykonaną usługę.

2 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Żałosna firma z żałosnym systemem…

Żałosna firma z żałosnym systemem przydziału miejsc. 4 przesiadki w 3 dni i za każdym razem jakieś g*wniane miejsce po środku czy w innym beznadziejnym miejscu. Już wolę konkurencję bo chociaż mogę wybrać miejsce i nie muszę czekać łaskawie na autobus żeby sobie przenieść walizkę. Przerwy co godzina na 10-20 min. Już wiadomo czemu przejazdy zamiast 13 godzin trwają 18 jak trzeba co godzinke fajki palić. Dno i wodorosty. Odradze każdemu znajomemu

1 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Jestem stałym klientem a raczej byłem w…

Jestem stałym klientem a raczej byłem w tej chwili wracam z Haibronn do Oławy w skrócie rezerwacji dokonałem wczoraj pani na moje pytanie o wadze bagażu odpowiedziała jako posiadacz karty stałego klienta 40kg nic nie wspomniała że nie może być w jednej torbie ważyłem 33 waga łazienkowa kierowca mówi że jest 39 nie ważył przy mnie po czym wyłudził 10euro pytam co za durny regulamin co za różnica skoro torby ważące więcej i tak wrzuca pasażer nie rozumie nie polecam dramat

1 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 2 estrellas sobre 5

Jechali do mnie Tescie do Niemiec

Jechali do mnie Tescie do Niemiec . Mieli dwa bagaże jak trzeba . Znaczy tesc swój i teściowa. Każdy miał swój bilet . Wiec należy się bagaż na każdego 30 kg max. Kierowca powiedział że jako małżeństwo mają te 30 kg na dwóch i twierdził że mają za dużo i muszą dopłaci 10€. Noe dostając paragonu i schował pieniążki do spodni. Chyba jak każdy ma swój bilet to każdy ma prawo na swój bagaż jak przysługuje 30kg.
Więc twierdze że Kierowca zabrał pieniążki do siebie a tak nie powinno być. I ja tego tak nie zostawię.

12 de julio de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

awful

awful, rude, don't speak English, do not check people's passports properly resulting is severe delays, do not give any information other than in Polish when most of the coach is not Polish, really, do not bother. Use flixbus and other companies, use the Eurostar or flights but never ever with them, just a warning. Let's not talk about their customer service, it is close to none, they are rude and badly educated.

7 de julio de 2024
Opinión espontánea

¿Es ésta tu empresa?

Reclama tu perfil para acceder a las herramientas gratuitas de Trustpilot y conectar con tus clientes.

Crear cuenta gratuita

La experiencia Trustpilot

Cualquiera puede escribir una reseña en Trustpilot. El autor de la opinión tiene derecho a editarla o eliminarla en cualquier momento y solo se mostrará mientras su cuenta esté activa.

Las empresas pueden solicitar opiniones a través de invitaciones automáticas. Esta opiniones, etiquetadas como verificadas, tratan sobre experiencias genuinas.

Más información sobre otros tipos de reseñas.

Trabajamos con especialistas y tecnología avanzada para salvaguardar nuestra plataforma. Descubre cómo combatimos las reseñas falsas.

Más información sobre el proceso de revisión de Trustpilot.

8 consejos para escribir buenas reseñas.

La verificación puede ayudar a garantizar que sean personas reales las que escriben opiniones que aparecen en Trustpilot.

Ofrecer incentivos a cambio de opiniones o pedirlas de forma selectiva puede sesgar el TrustScore, lo que contraviene nuestras directrices.

Leer más