Podróżowałem autobusem Sindbad z Londynu do Polski. Podczas postoju w Lehrte kierowca poinformował pasażerów, że odjazd nastąpi o godz. 23:25. Gdy wróciłem na miejsce zbiórki przed wskazaną godziną, a... Ver más
Aunque no verificamos reclamaciones concretas porque las opiniones son propiedad de sus autores, es posible que marquemos las opiniones como «verificadas» si podemos confirmar que ha tenido lugar una interacción con la empresa. Más información
Para proteger la integridad de la plataforma, nuestro software automatizado disponible las 24 horas examina todas las opiniones en nuestra plataforma, tanto si están verificadas como si no. Esta tecnología está diseñada para identificar y eliminar contenido que incumpla nuestras directrices, incluidas las opiniones que no están basadas en una experiencia real. Sabemos que es posible que no detectemos todo pero puedes denunciar lo que pienses que se nos haya escapado. Más información
Consulta las opiniones de los clientes
Nie polecam. Autobus nr 182 Slubice - Frankfurt. spóźnienie ponad pół godziny. Przed nami jeszcze 13 godzin drogi a niemiła Pani kierująca autobusem kazała przesiąść się na przydzielone miejsca, pomi... Ver más
Przewoźnik oferuje WiFi którego nie ma gdy się chcemy połączyć jasno pisze że brak dostępu co jasno ukazuje brak przyłącza z siecią co przewoźnik musi wiedzieć bo na urządzeniu z IOS się wyświetla że... Ver más
Najlepsza pilotka P.Basia trasa z Włoch do PL 11.04.26 brak adekwatnych słów aby wyrazić uznanie :delikatna,kobieca,uprzejma to jest przykład idealnej pilotki !Pani zdecydowanie zasługuje na wyróż... Ver más
Información sobre la empresa
Información proporcionada por diversas fuentes externas
Atrakcyjne ceny i wieloletnie doświadczenie - jesteśmy liderem międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce. Sindbad - podróżuj z nami!
Información de contacto
Działkowa 4, 46-020, Opole, Polonia
- sindbad.pl
No consta que solicite reseñas
Esta empresa no ha enviado invitaciones a sus clientes, por lo que es posible que las opiniones no sean representativas
Así usa esta empresa Trustpilot
Descubre cómo se obtienen, puntúan y moderan sus opiniones y valoraciones.
Ich bin am 28.01.2025 von Żywiec nach…
Ich bin am 28.01.2025 von Żywiec nach Duisburg gefahren. Der Busfahrer Herr Marek von Bus Nr.41 musste auf ein Kundin warten. Er war sehr geduldig, verständnisvoll und freundlich. Ich würde mir wünschen, dass alle Fahrer so sind wie Herr Marek
Odradzam stanowczo podróż z tym…
Odradzam stanowczo podróż z tym przewoźnikiem. Dwa razy droższe bilety niż konkurencja i prawie nic na plus.. Jechałam z Nirmiec do PL . W Słubicach miała być tylko przesiadka a w rezultacie prawie godzinę trzeba było czekać na zewnątrz o 4 rano w zimie. Jeśli tak wygląda podróż to powinno się wcześniej poinformować ile czasu trwa taki cyrk i o której dokładnie odjeżdża autobus docelowy po przesiadce . A tak bałagan i haos, pasażer jak już zapłacił to się nie liczy zupełnie, może stać na zimnie i czekać. A po takim rejsie choroba murowana jak u mnie. Stiuardesa też się wyłoniła dopiero ku końcowi mojej podróży, i z tonem obrażonej tak chętnie proponowała herbatę że nikt z autokaru nie skorzystał. Porażka. Jeśli miałabym coś dodać na plus to tylko kulturę i dobrą ,bezpieczną jazdę Panów kierowców .
Powrót Gdansk-Ravensburg w dn.19.01.25
Mimo że miałam dwie przesiadki :Słubice i Hof,wszystko przebiegało szybko i sprawnie.Kierowcy autokarów byli bardzo sympatyczni i pomocni do tego w autokarach było czysto.Dziękuję jeszcze raz za miło spędzoną podróż.
Ciężko napisać cokolwiek na temat…
Ciężko napisać cokolwiek na temat przejazdu skoro przewoźnik nawet nie odbiera pasażerów z miejsca odbioru, przed samymi świetami, nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy bardzo nieprofesjonalne podejście, musiałem wynająć hotel u zarezerwować drugiego przewoźnika.
Sindbad wsadźcie sobie w dupe te…
Sindbad wsadźcie sobie w dupe te autokary,gniazdka zamontowane do ładowania tak że nie ma jak korzystać,ciasno,brak luzu.Przejazd Polska-Holandia dramat.Ale co się dziwić komuna PL.
sindBAD
sindBAD. where is my bus?!?! Of course, I can't call anyone at 04:45 from the busstation of Lublin.
Komfort
Dzień dobry, chciałam napisać,że zgadzam się z opiniami innych ludzi.
Jechałam już parę razy,raz było dobrze,ale większość masakra.
Była kawa,herbata itd, film i więcej miejsca,jakoś miłej płynął ten czas,a teraz cena biletu jest kosmiczna,i nic więcej.
Jakbym mogła to zmieniłabym na innego przewoźnika.
Kurs Opole -Londyn ,na pokładzie piesek…
Kurs Opole -Londyn ,na pokładzie piesek na gapę ,czterech kierowców i pilot DOMINIKA twierdzą ze nie widzieli pieska ,w rezultacie kłopoty na granicy Francja-UK ,5godz stania ,masakra
Dramat ..dramat i jeszcze raz dramat
Masakra
Masakra. Najgorszy mój przejazd. Kilka biletów było sprzedane z numeracją miejsc i w tym dwa na to same miejsce. Reszta w ogóle bez miejsc i kierowcy nie mogli sobie poradzić. Ganiali ludzi z miejsca na miejsce na każdym przystanku. Nie dało rady normalnie załatwić sprawy. Krzyki i nerwy były przez całą trasę. Porażka.
Meine Rückreise aus Polen am 30.12.2024…
Meine Rückreise aus Polen am 30.12.2024 verlief problemlos. Bus war gut in Schuss, sauber und modern. Toilette war zwar klein und eng, dass sind die Toiletten im Flugzeug aber auch. Das einmalige Umsteigen war ebenso ohne Komplikationen verlaufen. Personal war nett und hat Fragen zielführend beantwortet.
Witam njgordza firma jaka moze byc brak…
Witam njgordza firma jaka moze byc brak uczciwosi drobnym druczkiem regulaminu zastrzegaja sobie prawo do przesiadek to powinni zwrocic roznice w cenie biletu jaki ma uczciwy i duzo tanszy bilet u konkurencji. Wredni kierowyc babcie i dziadka potraktowali jak nie ludzi cala droge w stresie jechali bo nie chcieli krotko od nich wziac telefonu i udzielic mi informacji zebym mogla udpokoic ze 300km do przesiadki wyjade po nich paranoja. Oszusty do tego na infolinji odkladaja sluchawke podctas rozmowy i niby sa nagrywane i jakosc ojojoj.
Sehr unhöflich Personal Sindbad ZOB München
Nicht zu empfehlen! Sehr unnettes Personal, rücksichtslos gegenüber der älteren. Ich habe in München in ZOB angerufen, am Telefon wurde gesagt, dass die Reservierung des Platzes im Bus nur im Büro möglich ist. Nachdem meine Mutter hingefahren ist, wurde ihr teures Ticket angeboten und die Platzreservierung verneint. Also, falsche Informationen gegeben! Als ich wieder am Telefon mit dem Herrn gesprochen habe, während meine Mutter noch direkt in Sindbad Polen ZOB München bei dem Mann im Büro anwesend war, war er sehr ungeduldig und arrogant. Nach dem meine Mutter auf seine unhöfliche Art verwies, hat der ihr auf die Tür mit dem Finger gezeigt und sagte sie solle zurück nach Russlang gehen! Ich bin nur sprachlos wie unfassbar nazionalistisch ist das Unternehmen geworden ist.
Male autokary, ciasnota
Autokary Sindbada to jakieś nieporozumienie! Nie ma w ogóle miejsca, a jestem osoba szczupła! To naprawdę nieludzkie warunki. Kiedyś autokary Sidbada były ok, teraz to są chyba autokary dla dzieci. Odradzam z usług tej firmy .
Podróż byl oferowany bezpośrednio
Podróż byl oferowany bezpośrednio, jednak musiała babcia 2 razy przesadzać. Dzwoniłem kilka dni temu dowiedzieć się o szczegółów a nikt mi informował o szczegółów, dopiero na dnie jazdy już busie dowiedzieliśmy się o szczegółów, które by były powodem dla nas podróżować inną trasą. NIEWIERGODNY
!!!! Też drugi telefonát pani nie przeprosiła, że to mój błąd bo to było napisane gdzieś tam na stronie że przesady są możliwe dotychczas nie znalazłem gdzie to jest napisane!!!!! NIEWIERGODNY!!!!
Nie podrözowalem autokarem od 25 lat…
Nie podrözowalem autokarem od 25 lat czytalem przerözne opinie. 02.12.24 wyjechalem z Wuppertalu autokarem NR 82.Od pierwszego momentu bylem pozytywnie zaskoczony.Kierowcy autokaru i przecudowna pilotka Pani Dorota podchodzili do podröznych bardzo profesjonalnie i cieplo.Wszystko przebiegalo bardzo sprawnie i bylo swietnie zorganizowane.Kierowcy usmiechnieci ,Pani Dorota swietnie sie starala o pasazeröw.Na kazdym postoju sprawdzala czy wszyscy sa obecni.Grupa tych mlodych ludzi pracujacych a takze prezentujacych firme Sindbad wykonala swoja prace na 5+.Tak podjalem decyzje ,ze bede podrözowal Sindbadem,mam takze nadzieje ,ze wszyscy inni pracownicy zostawiaja tak pozytywny slad jak Pani Dorota i Ci kierowcy.Wracajac do Wuppertalu chcialbym aby oni znowu z nami podrözowali.Chcialbym w ten sposöb podziekowac ekipie autokaru 82 z 02.12.24.Pani Doroto ,Pani dziekuje szczegölnie goraco za kompetencje ,profesjonalizm i przyjemny czas podrözy.Dla mnie jest Pani przykladem jak powinna byc wykonywana ta praca.Dziekuje Christoph Pietzka
I absolutely agree with the opinions of…
I absolutely agree with the opinions of previous Victims.
Don't speak english,get pissed at Me for not speaking polish.Ordered pick up of 5 cartons,on saturday evening,waited till 3am,no turn up,just rang the official number on their site,guess who answer,or rather barked at Me, the same drunkard from night,or rather morning!!!
Here You go! And they have the goal to complain,Why the whole world hate them!!effing polusy!!!
ARRIVER AVEC PLUS DE 2H30 DE RETARD
ARRIVER AVEC PLUS DE 2H30 DE RETARD. PERTURBATIONS POUR LA SUITE DE MON TRAJET. J'AI DU RACHETER UN BILLET DE TRAIN 3 FOIS LE PRIX PAYEE INITIALEMENT. LA COMPAGNIE REFUSSE LE REMBOURSEMENT DU BILLET DE BUS ET DES BILLETS DE TRAINS. JE DÉCONSEILLE FORTEMENT CETTE COMPAGNIE.
La experiencia Trustpilot
Cualquiera puede escribir una reseña en Trustpilot. El autor de la opinión tiene derecho a editarla o eliminarla en cualquier momento y solo se mostrará mientras su cuenta esté activa.
Las empresas pueden solicitar opiniones a través de invitaciones automáticas. Esta opiniones, etiquetadas como verificadas, tratan sobre experiencias genuinas.
Más información sobre otros tipos de reseñas.
Trabajamos con especialistas y tecnología avanzada para salvaguardar nuestra plataforma. Descubre cómo combatimos las reseñas falsas.
Más información sobre el proceso de revisión de Trustpilot.
La verificación puede ayudar a garantizar que sean personas reales las que escriben opiniones que aparecen en Trustpilot.
Ofrecer incentivos a cambio de opiniones o pedirlas de forma selectiva puede sesgar el TrustScore, lo que contraviene nuestras directrices.








