Aunque no verificamos reclamaciones concretas porque las opiniones son propiedad de sus autores, es posible que marquemos las opiniones como «verificadas» si podemos confirmar que ha tenido lugar una interacción con la empresa. Más información

Para proteger la integridad de la plataforma, nuestro software automatizado disponible las 24 horas examina todas las opiniones en nuestra plataforma, tanto si están verificadas como si no. Esta tecnología está diseñada para identificar y eliminar contenido que incumpla nuestras directrices, incluidas las opiniones que no están basadas en una experiencia real. Sabemos que es posible que no detectemos todo pero puedes denunciar lo que pienses que se nos haya escapado. Más información

Consulta las opiniones de los clientes

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Podróżowałem autobusem Sindbad z Londynu do Polski. Podczas postoju w Lehrte kierowca poinformował pasażerów, że odjazd nastąpi o godz. 23:25. Gdy wróciłem na miejsce zbiórki przed wskazaną godziną, a... Ver más

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Nie polecam. Autobus nr 182 Slubice - Frankfurt. spóźnienie ponad pół godziny. Przed nami jeszcze 13 godzin drogi a niemiła Pani kierująca autobusem kazała przesiąść się na przydzielone miejsca, pomi... Ver más

Valorada con 2 estrellas sobre 5

Przewoźnik oferuje WiFi którego nie ma gdy się chcemy połączyć jasno pisze że brak dostępu co jasno ukazuje brak przyłącza z siecią co przewoźnik musi wiedzieć bo na urządzeniu z IOS się wyświetla że... Ver más

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Najlepsza pilotka P.Basia trasa z Włoch do PL 11.04.26 brak adekwatnych słów aby wyrazić uznanie :delikatna,kobieca,uprzejma to jest przykład idealnej pilotki !Pani zdecydowanie zasługuje na wyróż... Ver más

Información sobre la empresa

  1. Agencia de viajes
  2. Operador de excursiones
  3. Servicio de transporte

Información proporcionada por diversas fuentes externas

Atrakcyjne ceny i wieloletnie doświadczenie - jesteśmy liderem międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce. Sindbad - podróżuj z nami!


Información de contacto

2,0

Malo

TrustScore: 2 sobre 5

403 opiniones

5 estrellas
4 estrellas
3 estrellas
2 estrellas
1 estrella

No consta que solicite reseñas

Esta empresa no ha enviado invitaciones a sus clientes, por lo que es posible que las opiniones no sean representativas

Así usa esta empresa Trustpilot

Descubre cómo se obtienen, puntúan y moderan sus opiniones y valoraciones.

Trustpilot no permite a las empresas ofrecer incentivos ni pagar para ocultar opiniones. Las opiniones son propiedad de los usuarios y no de Trustpilot. Más información

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Nie polecam

Nie polecam! Nie czeka na przystanku tylko odjeżdża po pół minucie, pani na infolinii była bardzo opryskliwa.

22 de noviembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Już nigdy nie skorzystam z usług…

Już nigdy nie skorzystam z usług Sinbada w dniu wyjazdu zawyżają ceny a to tylko dlatego że nie jest pełny autokar.Trzeba klienta oskrobac aby pokrył puste miejsce jak tak można złodzeje to tylko w Polsce możliwe

18 de noviembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Kurs Szwajcaria Polska

Kurs Szwajcaria Polska, autokar 49,dnia z17 listopad, Pani pilot Patrycja przemiła, sumienna, sympatyczna i konkretna😁oby takich pilotów było jak najwięcej, dziękuję serdecznie za obsługę na najwyższym poziomie, pozdrawiam Gromczyk Ewelina

17 de noviembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Enttäuschende Erfahrung mit dieser Reisebusgesellschaf

Am 26.10.2024 habe ich eine äußerst enttäuschende Erfahrung mit dieser Reisebusgesellschaft gemacht. Trotz rechtzeitiger Information über eine Verspätung meines Busses aus der Ukraine, wurde keine Rücksicht genommen und der Anschlussbus nach Luxemburg fuhr ohne mich ab. Vor Ort fand ich keine Hilfe, da die Ticketschalter geschlossen waren, und musste auf eigene Kosten eine Hotelübernachtung organisieren. Der Kundenservice zeigte keinerlei Lösungskompetenz und empfahl lediglich, ein neues Ticket zu kaufen. Die schlechte Organisation und mangelnde Kommunikation haben meine Reise erheblich verlängert, zusätzliche Kosten verursacht und viel Stress bereitet. Ich kann diese Gesellschaft leider nicht empfehlen und werde in Zukunft eine Alternative suchen. S.V. Luxembourg

26 de octubre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Sądzę iż w brzeg 49-300 od dekad…

Sądzę iż w brzeg 49-300 od dekad funkcjonuje stowarzyszenie w którym upatruje się ofiarę z nieco patologicznej rodziny po czym przez całą dobę jeździ się wokół jej domu by wiedzieć kiedy wyjdzie w tędy wysyła się co rusz to inne osoby by poznały nawyki oraz rutynę dnia .
Kiedy panuje pełna inwigilacja to uniemożliwia jej się pracę by zachęcić ją do handlowania nielegalnym towarem lub zakupienie go w celach konsumpcyjnych w tędy podstawia się policjantów którzy nawet bezpodstawnie zaczynają przeszukiwać zawartość kieszeni jak i mieszkania w ten sposób eliminuje się niepożądane jednostki.
(Cała tą społeczność pozdrawiam oraz zapraszam do zabawy: demaskowanie potworów oraz ujawnianie korupcji )
;)

15 de noviembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 5 estrellas sobre 5

Dziękuję bardzo Panu pilotowi z…

Dziękuję bardzo Panu pilotowi z autokaru 32 z Niemiec do Opola dnia 10-11-2024którego nie znam imienia ale bardzo miła opsuga i bardzo pomocny oby więcej takich ludzi było .

10 de noviembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 5 estrellas sobre 5

O podrozy z Maidstone autokarem 32

Moja podròz autokarem 32 przebiega rewelacyjnie pod bacznym i troskliwym okiem pilota autokaru PANA MAĆKA! Z bardzo profesjonalnym podejściem i zrozumieniem potrzeb nas podròżujàcych!!! Napoje gorące , co chwilka! BRAWO PANIE MAĆKU i bardzo dziękuję! Dziękuję również kierowcom Panu Arturowi i Adamowi za super bezpiecznà jazdę!!! 🥰🥰🥰❤️❤️❤️ Tak trzymać 👏👏👏 Brawo Sindbad

10 de noviembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Nie polecam

Nigdy więcej mam nadzieję że nie będzie musiała korzystać z usług . Te busy to totalna porażka cena wcale nie jest mała , wracałam autobusem 142z że Słubic do Monachium. Rozumiem wypadek ,opóźnienie autobusu o 3h . Piszą że jest minibar, owszem sobie kierowcy zrobili kawę , o pasażerach jednak zapomnieli. Stać 3h w środku nocy w przeciągu ,po zwróceniu uwagi Pan krzyknął żeby siadać bo ludzie wychodzą i dlatego drzwi są otwarte. Bardzo dużo pijanych osób się przewija . Pauzy krótkie .. to już drugi raz jak tym jadę i za pierwszym było gorzej. Niestety brak organizacji.. ogólnie lepiej dopłacić za bus,lub samolot niż się tłuc tym czymś... Brak słów...

4 de noviembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Left solo woman stranded

Dreadful.
They left me stranded at the changeover because they said I smelt of vodka.I had NOT been drinking VODKA.
No one told me I couldn't have an alcoholic drink whilst OFF the bus. It was a small beer with my meal. I don't drink vodka.
Lone woman 11 o'clock at night no where to go.They told me to catch the next bus 24 hours later. I'm waiting for that now. There's no guarantee I'll be allowed on.
Someone needs to take these rude cowboys to court.

*I abandoned the idea of waiting.
All customer service could suggest was to file a complaint. I have to disagree with the reviewer below. I think they are nasty and vindictive, and any attempt to get them to shape up will have made them worse.
They will always have custom because of their cheap prices but hopefully some competition will come along that leaves them in the dust where they belong.

28 de octubre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Pijani na pokladzie

Wczoraj jechalam z Niemiec do Polski....nie wiedzialam ze mozna po pijaku podrozowac,w moim otoczeniu 2 osoby byly podpite i dalej spozywaly piwa i inne puszki alkoholowe a 1 osoba byla upojona.Pani pilotka tylko powtarzala ze na nastepnym przystanku wysiada jesli sie nie uspokoja,ale nie miala odwagi tego zrobic.Rozumiem wszystko ale takie zachowanie pasazerow to brak szacunku dla innych podrozujacych,patologia i tyle!

23 de octubre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 5 estrellas sobre 5

Pan Marek i Pan Przemek - Złota obsługa!

Dnia 21 października 2024r. miałam przyjemność podróżować z Panem Markiem i Panem Przemkiem autobusem o numerze 36 (Opole - Chełm). Widać, że Panowie są odpowiednimi osobami na odpowiednim miejscu i wkładają całe swoje serce w pracę, którą wykonują.
Od samego początku Panowie wykazali pełne zaangażowanie i zainteresowanie pasażerami, na bieżąco przekazywali informacje związane z przejazdem, przystankami i postojami. Panowie stworzyli przemiłą atmosferę, a czysty autokar tylko potęgował komfort podróży.
Mam cichą nadzieję, że będę miała możliwość ponownego wojażowania z Panami, a dla tych, którzy jeszcze nie znają owego Sindbadowego duetu, rychłego poznania i wspólnego podróżowania!

21 de octubre de 2024
Valorada con 4 estrellas sobre 5

Uważam ,że wielu ludzi przesadza w…

Uważam ,że wielu ludzi przesadza w recenzjach.Ja jeżdże tą firmą od lat! Owszem samolotem jest szybciej to prawda itd. Ale ja np.boje się samototami latać szczególnie jak ostatnio leciałam i były straszne turbulencje w firmie LOT aż pilotka pobladła poza tym często jest drożej i nie ma połączeń. Busem.pod adres też jechałam i miałam dusze na ramieniu jechał jak wariat ,przyjechał 5godzin za późno był niemiły i zdenerwowany nie mogł trafić pod mój adres ,a za wszystko obwinił mnie i kazał dopłacić50eurowięc busikami pod tzw. adres nigdy nie pojade więcej. Simbad dla mnie jest dobrą opcją. Całkiem przystępną. Na punkcie toalet są oni owszem ostatnio przerważliwieni ponieważ ludzie którzy nie potrafią z nich korzystać i wrzuczają ręczniki do rąk do toalety i ona się zapycha i niedziała.Ostatnio musiał moj brat tak jechać że toaleta była zepsuta i nie można było skorzystać musieli częściej robić przerwy i przyjechali z opóźnienie. W domu u siebie na pewno nikt tak nie robi że wrzuca podpaski czy papier do rąk do muszli..
Mnie też np.odpowiada to, że każdy ma swoje wyznaczone miejsce i tyle! i ma się dostosować ,a nie jak było kiedyś"ja chce z przodu" "ja chce z tyłu, prosze mnie przesadzić..." siedzenia wszędzie są takie same na boga. Ostatnio jechałam i z przodu i na samym tyle i pośrodku tak mi się trafiło bo miałam 3 przesiadki. I wszędzie jest tak samo.
Widzę też że sadzają koło siebie kobiety ,a mężczyzn z mężczyznami nie zawsze tak jest ale często to widziałam. To też jest dobre. Ja kiedyś obok faceta miałam nieprzyjemność siedzieć był pijany i kładł głowe normalnie na moim ramieniu jak przysnął musiałam zgłosić no to taki pan odrazu agresywny bo wiadomo alkohol powoduje też rozdrażnienie i normalna uwaga go oburzyła. Także trafiają się i takie aparaty niestety
Dobrze ,że się Simbad wziął za pijących w autokarze bo jest to okropne. 0 tolerancji! My jedziemy simbadem żeby dotrzeć do punktu docelowego ,a nie żeby sobie urządzać popijawy bo to śmierdzi tak samo marichuana śmierdzi. Popijajcie i popalajcie sobie na imprezkach ,a nie uprzykrzacie podróż innym. Aż tak długa ta podróż że nie idzie 24h bez% wytrzymać?
Ktoś pisze ,że został oszukany na dopłatach za bagaż mnie się jeszcze nigdy nie przydażyło ale to czemu nie zadzonił nie zgłosi tego w biurze, nie załatwi sprawy od razu przez telefon z biurem? tylko teraz w kom. obrywa się wszystkim ptacownikom bo ktoś miał spiencie z jakimś kierowcom.
Ja nie narzekam jak do teraz na personel.
Bo umówmy się lekka praca to to też nie jest...raczej ja bym nie dała rady jej wykonywać. Za te cene biletu też każdemu nie dogodzisz ..jeden chce 20minut palić na przerwie ,inny chce szybke przerwe i szybciej być na miejscu. I jeden narzeka i drugi narzeka. Ludzie weźcie sobie nie utrudniajcie nawzajem życia.
Też wywalając nogi w skarpetach na fotele które są wolne. No bez przesady. To że jakieś fotele są wolne nie znaczy że w tym dniu na kolejnej przesiadce ktoś tam nie będzie siedział! Normalnie jakaś ukrainka zdjęła buciory i wywaliła giry na siedzenie koło mnie które było wolne. To też powinno być powiedziane ,że tak nie można ,a potem w skarpetach polazła do innej koleżanki do tyłu pogadać sobie potem znowu z tymi brudnymi girami na fotel. A jakby tak każdy sciągnął buty ? Przyjemnie było. Bo jak wolno to znaczy że każdemu tak?!
Niektórzy łóżko sobie robią z tych foteli..nie wytrzyma pare godzin w butach. Ja nigdy butów nie ściągam i żyje ,a jeżdże na długoe trasy powyżej 1300km. Poprostu brak kultury osobistej. Simbad musiałby chyba po każdym kursie prać siedzenia..ja nie wiem..
Wy mówicie też co po niektórzy że kierowca za wolno jedzie. No to ja uważam że lepiej wolniej i bezpieczniej. Mąż mówi w piątek do mnie jedź flexbusem bo on będzie 3 godz.wcześniej na mienscu. Ja sobie myśle jak on zrobi te same trase(a ja ją znam bo autem też robiłam)3h szybciej to albo przerw nie będzie albo będzie jechał jak wariat. I co?! 4 dni przed moim wyjazdem do polski flex miał wypadek właśnie na tej trasie w strone ukrainy co ja miałam jechać.

19 de octubre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Meine Mutter ist 71 und ist nvon…

Meine Mutter ist 71 und ist nvon Warschau nach Freiburg gefahren.
Als wir Ticket für sie schon besorgt haben,haben wir mitbekommen, dass sie ein Mal umsteigen muss.(nur wenn wir Ticket ausgedruckt haben.Es worde ganz klein geschrieben)Tatsächlich musste sie aber 2 Mal umsteigen. Dieses Überraschung musste sie einfach akzeptieren und mit ihrem Koffer um 5 Uhr morgens umsteigen.
Ich finde es geht nicht so!!!! Absolut respektlos gegen altere Menschen.

19 de septiembre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Nieuczciwy kierowca

Witam. Wsiadałam na przystanku w Szwajcarii, wszystko z bagażami było jak najbardziej okej, później miałam przesiadkę w Stuttgart w Niemczech i nagle kierowca stwierdził że walizka jest za ciężka (chyba miał wagę w rękach bo nawet jej nie zważył) , gdy zapytałam czy mogę zapłacić kartą stwierdził, że nie ma takiej możliwości a gdy zapytałam co w sytuacji gdy nie mam gotówki , oburzony stwierdził , że moja walizka nigdzie nie pojedzie. Znalazłam jednak 10 franków i zapłaciłam kierowcy i nawet nie dostałam paragonu, jestem przekonana, że te pieniądze kierowca wziął dla siebie, nie do kasy Sindbada i nie byłam jedyną osobą z taką sytuacją bo widziałam jak innych okradał w taki sam sposób. Nie chciałam się z nim kłócić w obawie o to, że może nas nie zabrać w dalszą podróż. Autobus linii numer 152, dnia 11.10 ze Stuttgart do Nowe Miasto Lubawskie. Nie zależy mi na pieniądzach tylko na tym, żeby ten kierowca nigdy więcej nikogo nie okradł ( grubszy pan bez wąsów , łysiejący, bardzo nie miły)

11 de octubre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Wszystko fajnie tylko ukranizacja

Wszystko fajnie, nie widziałem nigdzie w Belgii, Niemczech czy Holandii żeby ktokolwiek robił tłumaczenie dla osob polskojęzycznych. Nie rozumiem dlaczego Polska firma zatrudnia ukraińskich tłumaczy.

13 de octubre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Jezdzilam z sindbadem parę razy i…

Jezdzilam z sindbadem parę razy i zawsze zadowolona. Dziś jadę właśnie autobusem z ulm do Bielska Białej i w Monachium ścięcie z kierowcą o toaletę. Autobus numer 49 i jakiś stary kierowca wsiadł w Monachium. Starsza pani była w toalecie i ja weszłam po niej. Widocznie nie wiedziała gdzie się wodę spuszcza. I ja sobie zmieniłam wkładkę bo mam trudne dni, spuściłam wodę dwa razy po tej pani ale został papier. I kierowca do mnie pretensje wydziera się na cały autobus 🤣jakby go coś opętało 🤣ja mu tłumaczę ze ja spuściłam wodę po kimś ale ze zostało to co ja mogę na to. No i swoje wywody musiał powiedzieć przy wszystkich osobach w autokarze 🤣No stwierdzam że ja płacąc za bilet place też za toaletę. Ale nikt mi nie płaci za udrożnienie toalety. Stary kierowca to myśli że będzie bluzgal. Się pomylił jutro składam reklamację na tego nie miłego kierowcę. Pozdrawiam

13 de octubre de 2024
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

jechaliśmy z Essen do Tarnobrzegu z…

jechaliśmy z Essen do Tarnobrzegu z dwoma przesiadkami , w Dortmundzie i Opolu . Podczas wsiadania do autokaru zapłaciliśmy za nadbagaż 20 Euro . Podczas przesiadki w Dortmundzie obsługa zarządała kolejnej dopłaty 20 Euro , mało tego w Opolu sytuacja się powtórzyła . Ciekawe ile z tych dopłat trafi do kasy Sindbada a ile do Kieszeni obsługi ? na żadną dopłatę nie dostaliśmy pokwitowania . Sprawa przez mojego prawnika trafi do działu reklamacji . PS . szkoda że przy każdej przesiadce nie kazali kupować nowego biletu .

5 de octubre de 2024
Opinión espontánea

¿Es ésta tu empresa?

Reclama tu perfil para acceder a las herramientas gratuitas de Trustpilot y conectar con tus clientes.

Crear cuenta gratuita

La experiencia Trustpilot

Cualquiera puede escribir una reseña en Trustpilot. El autor de la opinión tiene derecho a editarla o eliminarla en cualquier momento y solo se mostrará mientras su cuenta esté activa.

Las empresas pueden solicitar opiniones a través de invitaciones automáticas. Esta opiniones, etiquetadas como verificadas, tratan sobre experiencias genuinas.

Más información sobre otros tipos de reseñas.

Trabajamos con especialistas y tecnología avanzada para salvaguardar nuestra plataforma. Descubre cómo combatimos las reseñas falsas.

Más información sobre el proceso de revisión de Trustpilot.

8 consejos para escribir buenas reseñas.

La verificación puede ayudar a garantizar que sean personas reales las que escriben opiniones que aparecen en Trustpilot.

Ofrecer incentivos a cambio de opiniones o pedirlas de forma selectiva puede sesgar el TrustScore, lo que contraviene nuestras directrices.

Leer más