Aunque no verificamos reclamaciones concretas porque las opiniones son propiedad de sus autores, es posible que marquemos las opiniones como «verificadas» si podemos confirmar que ha tenido lugar una interacción con la empresa. Más información

Para proteger la integridad de la plataforma, nuestro software automatizado disponible las 24 horas examina todas las opiniones en nuestra plataforma, tanto si están verificadas como si no. Esta tecnología está diseñada para identificar y eliminar contenido que incumpla nuestras directrices, incluidas las opiniones que no están basadas en una experiencia real. Sabemos que es posible que no detectemos todo pero puedes denunciar lo que pienses que se nos haya escapado. Más información

Consulta las opiniones de los clientes

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Podróżowałem autobusem Sindbad z Londynu do Polski. Podczas postoju w Lehrte kierowca poinformował pasażerów, że odjazd nastąpi o godz. 23:25. Gdy wróciłem na miejsce zbiórki przed wskazaną godziną, a... Ver más

Valorada con 1 estrellas sobre 5

Nie polecam. Autobus nr 182 Slubice - Frankfurt. spóźnienie ponad pół godziny. Przed nami jeszcze 13 godzin drogi a niemiła Pani kierująca autobusem kazała przesiąść się na przydzielone miejsca, pomi... Ver más

Valorada con 2 estrellas sobre 5

Przewoźnik oferuje WiFi którego nie ma gdy się chcemy połączyć jasno pisze że brak dostępu co jasno ukazuje brak przyłącza z siecią co przewoźnik musi wiedzieć bo na urządzeniu z IOS się wyświetla że... Ver más

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Najlepsza pilotka P.Basia trasa z Włoch do PL 11.04.26 brak adekwatnych słów aby wyrazić uznanie :delikatna,kobieca,uprzejma to jest przykład idealnej pilotki !Pani zdecydowanie zasługuje na wyróż... Ver más

Información sobre la empresa

  1. Agencia de viajes
  2. Operador de excursiones
  3. Servicio de transporte

Información proporcionada por diversas fuentes externas

Atrakcyjne ceny i wieloletnie doświadczenie - jesteśmy liderem międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce. Sindbad - podróżuj z nami!


Información de contacto

2,0

Malo

TrustScore: 2 sobre 5

403 opiniones

5 estrellas
4 estrellas
3 estrellas
2 estrellas
1 estrella

No consta que solicite reseñas

Esta empresa no ha enviado invitaciones a sus clientes, por lo que es posible que las opiniones no sean representativas

Así usa esta empresa Trustpilot

Descubre cómo se obtienen, puntúan y moderan sus opiniones y valoraciones.

Trustpilot no permite a las empresas ofrecer incentivos ni pagar para ocultar opiniones. Las opiniones son propiedad de los usuarios y no de Trustpilot. Más información

Valorada con 5 estrellas sobre 5

Bezpiecznie do celu

Witam, jechałam trasą z Innsbruck do Opola dnia 10. 02.2026r. Autobus spóźnił się dokładnie 7 minut, kierowcy przepraszali nas parę razy za opóźnienie. Bagaże, bilety, miejsca … wszystko sprawnie. Przez całą trasę bardzo miłe zachowanie kierowców (Pan Mariusz i Stanisław) proponowanie ciepłych napoi , cicha muzyka w tle , filmy . I co najważniejsze toaleta bardzo czysta na całym odcinku trasy. Przystanki , informacje o której w danej miejscowości z którego przystanku jaki numer autobusu.Bezpieczni i z kulturą . Polecam z całego ❤️Stasia R

10 de febrero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Porażka to mało powiedziane

Porażka to mało powiedziane. W dniu dzisiejszym wyjazd do NL na bilecie źle nabita data. Dzwonie na infolinię mówią że nie będzie problemu ze to zaraz zgłoszą do kierowcy. Dzwonie do kierowcy żeby się samemu upewnić co z tym biletem. .. no ok bilet poprawia ale każą mi z miejsca odjazdu zapierdalać z tobołami w inne miejsce bo w tym co mieli odjeżdżać bo mu źle zawrac! Kurła mnie łatwo było z 4 torbami zapierdalać w to inne miejsce?

28 de febrero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Buta i arogancja

Buta i arogancja panów z obsługi są aroganccy opryskliwi.
Powinni być asertywni a nie mają kompletnie z tym nic wspólnego.
Dokładnie mam na myśli kierowców którzy jechali z Wuppertalu do Dortmundu .13.02.2026.
Jestem zdziwiony że jeszcze nikt was z pracy nie zwolnił!!!

13 de febrero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 2 estrellas sobre 5

Trudna podróż, ale cena to odzwierciedla...

Pojechałem z przyjacielem z Hagi w Holandii do Niska w Polsce. Cała podróż zajęła ponad 25 godzin. W Hadze wsiedliśmy do pierwszego autobusu, dużego autokaru. Następnie musieliśmy przesiąść się do kolejnego w Dordmund i Opolu. Na ostatnim odcinku zostaliśmy przewiezieni minivanem do mniejszego autokaru, który wysadził nas w Nisku. Autokary są wygodne, a podróż długa, ale do zniesienia. Mniejsze autokary są znacznie mniej przyjemne, zwłaszcza jeśli jesteś już w drodze od 23 godzin. Informacje są dostępne tylko po polsku, a personel ledwo mówi po angielsku. Wskazówka: upewnij się, że masz polskiego tłumacza w telefonie. Musisz bardzo uważać, aby poprawnie się przesiąść. W przeciwnym razie możesz gdzieś utknąć. Autobusy kursują według rozkładu, więc są postoje, ale są krótkie i pilnują punktualnego powrotu do autobusu. Autobusy zatrzymują się również w określonych miejscach, aby zabrać pasażerów. To rozsądna długość trasy, ale zajmuje dodatkowy czas. Z drugiej strony... podróż jest stosunkowo tania.

10 de febrero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 4 estrellas sobre 5

I'd travel with them again, very good!

This was my second trip from Lille to London with Sindbad. The bus was about 10 minutes late arriving in Lille but we still arrived in London at the right time so perfect, a little delay can happen, all good.
They use minivans for this journey as it has to get on the train to reach England, a bit tight but comfortable seats.
The driver didn't speak too much English but he spoke enough to state all the important things we needed to know (e.g. passport control).
There are reading lights and USB ports for charging phones.
Only complaint is that they say there will be wifi on board but there isn't. Not a massive issue.
I overall recommend travelling with them and will travel with them again.

29 de enero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 5 estrellas sobre 5

Klasa

Klasa. Moja liczba wspólnych przejazdów wzrosła do 5. Za każdym razem jestem pod wrażeniem. Wszystko na wysokim poziomie. Kierowcy eleganccy, Panie pilot uśmiechnięte i pomocne. Nie mam zastrzeżeń do przewoźnika. Cieszę się, że jest pewny, bezpieczny i przystępny cenowo.

1 de febrero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 2 estrellas sobre 5

Czy Sindbad moglby przestac karmic nas…

Czy Sindbad moglby przestac karmic nas przyglupawymi filmami o tym jacy to wszyscy sa cudowni i rowni? Od pewnego czasu zauwazylam propagandowke a nie kino rozrywkowe( jakies pierdoly o rasizmie, tolerancji itp). Podroz jest dluga, warto oszczedzic nam pasazerom propagandowej wizji swiata. To meczace.

31 de enero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Brak komfortu

Drogo, ciasno, niekomfortowo, brak miejsca na nogi w autobusie dla normalnej osoby, gdyby nie to że przejazd miałem opłacony nie skożystałbym lepiej dopłacić parę złotych i jechać komfortowo pod drzwi

30 de enero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 4 estrellas sobre 5

Podziekowania dla Sinbada

Korzystajac z Sinbada przy powrocje z Wloch,przy przesiadce zostawilrm saszetke w innym autobusie.W Opolu zglosilem to panu w zołtej kamizelce, ktory szybko porozumial sie z kierowca i powiadomil mnie ze saszetka zostanie mi przesłana z Olsztyna.Rzeczywiscie p.Jarek zajał sie ta sprawa,przeslam mi ja NA KOSZT firmy,za co bardzo dziekuje.Jan z Krakowa.

24 de enero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Trasa Włochy

Trasa Włochy - Warszawa Zachodnia
Autobus bardzo niewygodny, z toalety śmierdzi.
Kierowcy bardzo obniżają czas przejazdu robiąc przystanki co 50 minut. Mówię o trasie powrotnej, bo w drugą stronę dało sie w miarę dojechać. Przystanki powodowały dyskomfort, typu brak snu, rozbudzenie, otwarte srodkowe drzwi gdzie wiało, i szybko można bylo załatwić swoje zdrowie. Reasumująs nie polecam, wręcz odradzam jazdę tymi liniami.Radziłbym kierownictwu zbadac sprawę i zmienić wiekszość dyskomfortowych sytuacji, a co za tym idzie również taboru i gruntowne rozmowy z kierowcami!!!

25 de enero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Traktują ludzi jak śmieci!

Dzień dobry,

odradzam korzystanie z usługi tej firmy. Mój brat miał przyjechał do mnie z PL do NL. W Autokarze jakiś chłop pobił innego. Mój brat siedział niedaleko, ale NIE MIAŁ NIC WSPÓLNEGO z tą bójka. Chłopak nic nie zawinił a został wyrzucony BEZ BAGAŻY, W ŚRODKU NOCY na jakimś zadupiu pod Berlinem. Tam go okradli, prawie zamarzł na śmierć. Tak się traktuje ludzi??? Za 400 zł???? Omijać szerokim łukiem! Przejechałam całe Niemcy żeby go znaleźć. Porażka

8 de enero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Ludzie zostawieni na mrozie -9 już od…

Ludzie zostawieni na mrozie -9 już od 20 minut, czekając na przesiadkę, gdzie pracownica telefoniczne zapewniała, że nie może dojść do takiej sytuacji i czeka się przy takich mrozach na przesiadkę w poprzednim autokarze. Fatalnie, nie wiadomo ile jeszcze trzeba będzie czekać...

10 de enero de 2026
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Sindbad ne répond pas sur le site…

Sindbad ne répond pas sur le site Trustpilot. Je voyage régulièrement sur Sindbad entre Paris et la Pologne depuis 2012. Le 25 novembre 2025 à 23h sur le bus 158 entre Slubice et Francfort, je demande à l'hôtesse de me placer en milieu de bus afin d'éviter les cahots mais en dépit de ma canne et mes 80ans fin janvier, elle s'est obstinée à me placer tout au fond du bus ce qui m'a permis de faire de la trampoline toute la nuit alors qu'il y avait des places disponibles en milieu de bus. Je trouve absolument anti productif le comportement de cette hôtesse qui ne mérite pas de travailler pour Sindbad. Afin d'éviter que ça se renouvelle, je vous ai demandé sur Trustpilot s'il y avait une carte de VIP Sindbad ou prioritaire pour personne âgée mais je suis resté sans réponse. Actuellement à Varsovie, je me tiens à votre disposition pour vous rencontrer. Cordialement vôtre et bonne année 2026

25 de noviembre de 2025
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Sindbad

Sindbad – nocny przejazd 30 grudnia (ok. 1:00)

Podczas nocnego przejazdu do Niemiec kierowca w bardzo nieuprzejmy i arogancki sposób zwrócił uwagę dwóm pasażerkom, że rzekomo rozmawiają zbyt głośno. Rozmowa była spokojna, cicha i w żaden sposób nie zakłócała snu innych pasażerów.

Największy absurd tej sytuacji polega na tym, że ten sam kierowca chwilę później otworzył paczkę słonecznika i zaczął go głośno łuskać oraz mlaskać, kompletnie ignorując ciszę nocną i komfort pasażerów.

Czy w SIMBAD obowiązują podwójne standardy?
– rozmowa pasażerów przeszkadza,
– hałas generowany przez samego kierowcę już nie.

Od kierowcy oczekuje się kultury osobistej, profesjonalizmu i dawania przykładu, a nie pouczania pasażerów w niegrzeczny sposób i jednoczesnego łamania zasad, na które sam się powołuje.

Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, które niestety psuje wizerunek firmy.

30 de diciembre de 2025
Opinión espontánea
Valorada con 1 estrellas sobre 5

Ein ausgesprochener unfreundlicher…

Ein ausgesprochener unfreundlicher grauhaariger älterer Busfahrer! Reißt einem das Ticket mit dem Sitzplatz aus der Hand.Stellt einen hin ,als ob man doof wäre ! Unfreundlich ! SCHRECKLICH ! Wenn man so einen Job ungern macht,sollte man es sein lassen bzw so eine Person erst gar nicht einstellen ! Die armen Menschen die mit so einem unfreundlichen Busfahrer über mehrere Stunden fahren müssen !

22 de diciembre de 2025
Opinión espontánea

¿Es ésta tu empresa?

Reclama tu perfil para acceder a las herramientas gratuitas de Trustpilot y conectar con tus clientes.

Crear cuenta gratuita

La experiencia Trustpilot

Cualquiera puede escribir una reseña en Trustpilot. El autor de la opinión tiene derecho a editarla o eliminarla en cualquier momento y solo se mostrará mientras su cuenta esté activa.

Las empresas pueden solicitar opiniones a través de invitaciones automáticas. Esta opiniones, etiquetadas como verificadas, tratan sobre experiencias genuinas.

Más información sobre otros tipos de reseñas.

Trabajamos con especialistas y tecnología avanzada para salvaguardar nuestra plataforma. Descubre cómo combatimos las reseñas falsas.

Más información sobre el proceso de revisión de Trustpilot.

8 consejos para escribir buenas reseñas.

La verificación puede ayudar a garantizar que sean personas reales las que escriben opiniones que aparecen en Trustpilot.

Ofrecer incentivos a cambio de opiniones o pedirlas de forma selectiva puede sesgar el TrustScore, lo que contraviene nuestras directrices.

Leer más