Podróżowałem autobusem Sindbad z Londynu do Polski. Podczas postoju w Lehrte kierowca poinformował pasażerów, że odjazd nastąpi o godz. 23:25. Gdy wróciłem na miejsce zbiórki przed wskazaną godziną, a... Ver más
Aunque no verificamos reclamaciones concretas porque las opiniones son propiedad de sus autores, es posible que marquemos las opiniones como «verificadas» si podemos confirmar que ha tenido lugar una interacción con la empresa. Más información
Para proteger la integridad de la plataforma, nuestro software automatizado disponible las 24 horas examina todas las opiniones en nuestra plataforma, tanto si están verificadas como si no. Esta tecnología está diseñada para identificar y eliminar contenido que incumpla nuestras directrices, incluidas las opiniones que no están basadas en una experiencia real. Sabemos que es posible que no detectemos todo pero puedes denunciar lo que pienses que se nos haya escapado. Más información
Consulta las opiniones de los clientes
Nie polecam. Autobus nr 182 Slubice - Frankfurt. spóźnienie ponad pół godziny. Przed nami jeszcze 13 godzin drogi a niemiła Pani kierująca autobusem kazała przesiąść się na przydzielone miejsca, pomi... Ver más
Przewoźnik oferuje WiFi którego nie ma gdy się chcemy połączyć jasno pisze że brak dostępu co jasno ukazuje brak przyłącza z siecią co przewoźnik musi wiedzieć bo na urządzeniu z IOS się wyświetla że... Ver más
Najlepsza pilotka P.Basia trasa z Włoch do PL 11.04.26 brak adekwatnych słów aby wyrazić uznanie :delikatna,kobieca,uprzejma to jest przykład idealnej pilotki !Pani zdecydowanie zasługuje na wyróż... Ver más
Información sobre la empresa
Información proporcionada por diversas fuentes externas
Atrakcyjne ceny i wieloletnie doświadczenie - jesteśmy liderem międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce. Sindbad - podróżuj z nami!
Información de contacto
Działkowa 4, 46-020, Opole, Polonia
- sindbad.pl
No consta que solicite reseñas
Esta empresa no ha enviado invitaciones a sus clientes, por lo que es posible que las opiniones no sean representativas
Así usa esta empresa Trustpilot
Descubre cómo se obtienen, puntúan y moderan sus opiniones y valoraciones.
Przy zamówieniu biletu piszę bez…
Przy zamówieniu biletu piszę bez przesiadek a przesiadki są i co najlepsze kierowca cię zostawi i nie patrzy że jest opóźniony bo go to nie interesuje, a człowiek zostaje z ciężkimi torbami we Wrocławiu i nie ma jak wyjechać a bilet zamówiony do nysy, oszustwo nie polecam
Brak postojow na toalete.
Nie polecam
Firma jest bardzo słaba. Opinie są również bardzo słabe. Kupiliśmy bilet z Francji do Warszawy. Podróż trwa 30 godzin , na pokładzie nie ma nawet darmowej wody. Zakupiliśmy bilet bardzo drogo bo przed świętami i myślałam że może chociaż woda jest za darmo( do Francji jechaliśmy konkurencja i była i woda, kawa i herbata za darmo). Co więcej internetu też niestety nie mają, taka dostałam informację od obsługi telefonicznej. Słabo bo inne firmy już mają to dawno za sobą. A tutaj nic. Szkoda, niestety nie wpływa to pozytywnie, a firma i tak ma słabe opinie.
Niektóre autobusy nie mają miejsc aby…
Niektóre autobusy nie mają miejsca aby komfortowo jechać.. Jestem osobą szczupła a i tak nie wiedziałam co mam zrobić z nogami. Jechałam ponad 20 godzin ściśnięta jak sardynka. Ktoś nie pomyślał, że jedzie się tymi busami kilkanaście lub nieraz kilkadziesiąt godzin a nie jedną godzinę i nikt przez tak długi czas nie będzie siedzieć sztywno jak na akademii. Kiedyś było ok ale jakość spadła drastycznie. Będę musiała poszukać innego przewoźnika lub środek transportu bo podróż z Sinbadem to była męczarnia a nie jazda..
Їхала мама 06.12.2025 автобусом Sindbad…
Їхала мама 06.12.2025 автобусом Sindbad Nùrnberg-Roma o 21.10 номер автобуса 44 з Вроцлава до Риму, все ок,приїхали трохи з запізненням, але водії допомогли мамі віднести багаж (валіза і 2 сумки)до таксі,бо мама за станом здоров'я не могла,за що я дуже вдячна,незнаю їмен
але ще раз щиро дякую,що не залишили її саму у такій ситуації
Najnajgorsza podróż.Autobus na odcinku Słubice Dortmunde u…
Najgorsza podróż.Autobus na odcinku Świebodzin Słubice był normalny Nie brakowało miejsca na nogi.Po przesiadcce okazało się że autobus w którym mam jechać 8h był tak mały wąski brak miejsca nawet na poprawne siedzenie.Najgirsza podróż jaka odbyłam.Zdecydowanie nie polecam
To najgorsza firma transportowa jaką w…
To najgorsza firma transportowa jaką w życiu doswiadczylem .czekałem ponad godzinę na autokar Würzburg Koszalin plus jeszcze inni pasażerowie autokar przejechał obok i pojechał nie informujac zostało parę osob na lodzie.
Sindbad
Trasa Czersk - Essen. Na granicy przesiadka do drugiego autobusu gdzie Pani Kornelia - była bardzo nieprzyjemna , opryskliwa , krzyczała na ludzi w autobusie . Na pytanie o kawę odpowiadała opryskliwie . Zero empatii do człowieka . Jak by pracowała za kare.
Jakość spada niestety
Korzystałam kilka razy z usług Sindbada, odwiedzając rodzinę w Polsce. Jeszcze 3 lata temu miałam bardzo dobrą opinię na temat przewoźnika, ale to się niestety zmieniło. Bardzo się cieszę, że mam taką możliwość, jechać do Polski, kiedy tylko mam taką potrzebę i jestem pełna podziwu dla rozmachu tej firmy, i na jaką skalę zagarnęła rynek. Podoba mi się również, że firma jest polska, bo to dobrze wspierać polskie dobre firmy. Niestety, jak to zwykle bywa, wraz z rosnącą ilością zleceń nie nadąża jakość tych usług, chyba przydałoby się trochę zwolnić lub zadbać o wsparcie i dobrych pracowników.
24.11.2025 wracałam z Polski (Walbrzych) do Stuttgartu. Pilotka, bardzo młoda, była opryskliwa i nie wiem, po co w ogóle znajdowała się w autokarze. Rozumiem, że jest ona wsparciem dla kierowców w wielu aspektach, ale chyba również jest tam dla pasażerów. Byłam świadkiem, jak bardzo nieładnie i nieprofesjonalnie potraktowała zażalenie jednej z pasażerki, mam nadzieję, że ta złoży skargę, bo ja bym tak zrobiła. Jechałam już dwa razy z tą młodą panią pilot i naprawdę jestem zażenowana jej brakiem kompetencji.
W Okmianach mieliśmy czekać na dalsze autokary, które jak nas zapewnili, już miały podjeżdżać i kazano nam opuścić dotychczasowy bus. Czekałam 15 minut na mrozie, a inni jeszcze dłużej, skandal.
Mieliśmy już 1h opóźnienia do Stuttgartu, a tu 11 minut przed dojazdem zarządzono jeszcze przerwę 10minutowa, nie wiadomo po co. Zero informacji od pilotki, że będziemy za późno i że przepraszają. To przecież całkowite nieposzanowanie klienta. Ja rozumiem, że przez korki autokar ma prawo poślizgu, ale trzeba popracować nad komunikacją z pasażerami.
Mam wrażenie, że i kierowcy i piloci są niezadowoleni, niecierpliwi, często poirytowani. Być może zarząd Sindbada powinien rozważyć wdrożenie działań, które poprawiłyby zadowolenie personelu, który swoją pracę wykonywałby z większym zaangażowaniem. Niestety głosy niezadowolenia pasażerów słychać było wszędzie, więc należy podjąć działania szybko.
Pozdrawiam
Alicja Piekarska
For an "international" transportation…
For an "international" transportation company the communication was not only sh** poor, it was shouting and angry just because I did not understand their rude and vague instructions. The on-board Polish girl could not have possibly given less of a sh** but was quick to give a kiss to her counterpart boyfriend on another bus, WHILE I WAS WAITING FOR AN ANSWER. They get a star for delivering me. Disgusting company.
Kierowcy jeżdżący po Włoszech to…
Kierowcy jeżdżący po Włoszech to straszne chamy, wręcz najgorszy sort ludzi! Wstyd, że chodzą w ogóle wśród cywilizowanych ludzi! Duże prawdopodobieństwo, że jeżdżą pod wpływem środków pobudzających.
bus was delayed 24h no refund or…
bus was delayed 24h no refund or communication. avoid
Totalna porażka i katastrofa
Nigdy nikomu nie poleciłabym tej firmy. Nigdzie nie spotkałam tak niesympatycznej załogi. Zachowują się jakby pracowali za darmo i jakby ten rodzaj pracy był im dany w ramach kary. Mam nadzieję, że w końcu ktoś te firmę wygryzie z rynku
Normalnie to minus gwiazdki Złodziejska…
Normalnie to minus gwiazdki Złodziejska firma Nigdy więcej SINDBAD Kupulam bilety znajomej Nie dość że drogie to 2 przesiadki , o których nie ma żadnej wzmianki przy rezerwacji biletów oraz żadnej pomocy przy przenoszeniu bagaży Podczas przesiadki ale kazali zapłacić 20 zł za nadbagaż którego nie stwierdzono podczas pierwszego wchodzenia do autobusu Tragedia Skoro ktoś żąda pieniędzy to powinien wystawić też pokwitowanie a tego nie zrobił tylko pieniądze wziął do kieszeni To jest czyste złodziejstwo i okradanie pasażera Nigdy więcej Sindbad
Nie miła obsługa brak internetu pani…
Nie miła obsługa brak internetu pani jest niemiła bus 85 aż się chce wysiąść wcześniej i dać zarobić prywatnym ludziom nie polecam to był mój ostatni raz karta płacić nie można pani nie ma drobnych poprostu porażka nie polecam.
Skarga na obsługę i opóźnienie autokaru SINDBAD (nr autobusu 35)
Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpatrzenie mojej skargi dotyczącej przejazdu autokarem SINDBAD nr 35 w dniu 31.10.2025 r. na trasie z Hannover (Niemcy) do Opola (Polska). Bilet został zakupiony przez aplikację Omio.
Autokar, który zgodnie z rozkładem miał przyjechać o godz. 22:30, pojawił się dopiero o 23:50 – bez wcześniejszej informacji o opóźnieniu.
Przed wejściem do autokaru poinformowałem młodą pracownicę, że bilety zostały zakupione na jedno nazwisko (tak jak często bywa w pociągach, gdzie w systemie widoczna jest liczba pasażerów). Pomimo tego, pracownica przydzieliła tylko jedno miejsce siedzące i dwa bagaże na jedno nazwisko. W rezultacie druga osoba musiała zająć inne, przypadkowe miejsce.
Podczas rozmowy wyjaśniającej sytuację młoda kobieta zaczęła krzyczeć i wyśmiewać się wraz z młodym kierowcą przy innych pasażerach, co było bardzo nieprofesjonalne i nieprzyjemne.
W dalszej części podróży, około godziny 6:00 rano, obsługa rozmawiała i śmiała się głośno przez dłuższy czas, uniemożliwiając pasażerom odpoczynek. Po zmianie kierowcy około godziny 7:00 podróż stała się bardzo niekomfortowa – kierowca nie zwalniał na zakrętach, co powodowało, że rzeczy pasażerów wypadały z miejsc.
Cała podróż zamiast zapowiadanych 13 godzin trwała około 15 godzin, przy czym w korku byliśmy zaledwie około 20 minut.
Była to niestety najgorsza podróż, jakiej doświadczyliśmy z Państwa firmą. Proszę o wyciągnięcie konsekwencji wobec młodych pracowników, którzy okazali brak szacunku wobec pasażerów.
Najgorsza firmą transportową jaką może…
Najgorsza firmą transportową jaką może tylko być !!!!!!!! A kierowcy wredni chamscy odzywają się do pasażerów okropnie , nie robią przerw. Nie można ich o nic zapytać bo od razu skaczą , polecam wszystko inne tylko nie sidbad nie pozwólmy by traktowali nas jak chcą ….
Chaos organizacyjny i rażący brak dbałości o komfort pasażerów!
Moja podróż międzynarodowa z firmą Sindbad okazała się skrajnie niekomfortowa i nieprofesjonalna. Największym problemem był rażący chaos organizacyjny i całkowity brak dbałości o pasażerów. Na długiej trasie nie zapewniono pilota, co skutkowało brakiem bieżącej, rzetelnej informacji. Wprowadzone przesiadki były chaotyczne, a brak nadzoru doprowadził do groźnej sytuacji, w której jeden z pasażerów został pozostawiony na stacji – dowód na to, że załoga nie przeprowadziła skutecznej weryfikacji obecności przed odjazdem, narażając osobę na stres i niedogodności. Podróż z Sindbad to ryzyko braku asysty, chaosu i walki o podstawowe prawa. Radzę wybrać innego przewoźnika.
Absolutely avoid
Fake bus. The company refuses to refund me for a bus ticket, even though they themselves admit the bus was over an hour late. On top of that, the ticket shows two different locations. I waited for hours at Lille’s main station, and they claim the bus went to the other address without even notifying me.
Ik god og ikke god mad lever ikke op…
Ik god og ikke god mad lever ikke op til forventningerne
La experiencia Trustpilot
Cualquiera puede escribir una reseña en Trustpilot. El autor de la opinión tiene derecho a editarla o eliminarla en cualquier momento y solo se mostrará mientras su cuenta esté activa.
Las empresas pueden solicitar opiniones a través de invitaciones automáticas. Esta opiniones, etiquetadas como verificadas, tratan sobre experiencias genuinas.
Más información sobre otros tipos de reseñas.
Trabajamos con especialistas y tecnología avanzada para salvaguardar nuestra plataforma. Descubre cómo combatimos las reseñas falsas.
Más información sobre el proceso de revisión de Trustpilot.
La verificación puede ayudar a garantizar que sean personas reales las que escriben opiniones que aparecen en Trustpilot.
Ofrecer incentivos a cambio de opiniones o pedirlas de forma selectiva puede sesgar el TrustScore, lo que contraviene nuestras directrices.








