Podróżowałem autobusem Sindbad z Londynu do Polski. Podczas postoju w Lehrte kierowca poinformował pasażerów, że odjazd nastąpi o godz. 23:25. Gdy wróciłem na miejsce zbiórki przed wskazaną godziną, a... Ver más
Aunque no verificamos reclamaciones concretas porque las opiniones son propiedad de sus autores, es posible que marquemos las opiniones como «verificadas» si podemos confirmar que ha tenido lugar una interacción con la empresa. Más información
Para proteger la integridad de la plataforma, nuestro software automatizado disponible las 24 horas examina todas las opiniones en nuestra plataforma, tanto si están verificadas como si no. Esta tecnología está diseñada para identificar y eliminar contenido que incumpla nuestras directrices, incluidas las opiniones que no están basadas en una experiencia real. Sabemos que es posible que no detectemos todo pero puedes denunciar lo que pienses que se nos haya escapado. Más información
Consulta las opiniones de los clientes
Nie polecam. Autobus nr 182 Slubice - Frankfurt. spóźnienie ponad pół godziny. Przed nami jeszcze 13 godzin drogi a niemiła Pani kierująca autobusem kazała przesiąść się na przydzielone miejsca, pomi... Ver más
Przewoźnik oferuje WiFi którego nie ma gdy się chcemy połączyć jasno pisze że brak dostępu co jasno ukazuje brak przyłącza z siecią co przewoźnik musi wiedzieć bo na urządzeniu z IOS się wyświetla że... Ver más
Najlepsza pilotka P.Basia trasa z Włoch do PL 11.04.26 brak adekwatnych słów aby wyrazić uznanie :delikatna,kobieca,uprzejma to jest przykład idealnej pilotki !Pani zdecydowanie zasługuje na wyróż... Ver más
Información sobre la empresa
Información proporcionada por diversas fuentes externas
Atrakcyjne ceny i wieloletnie doświadczenie - jesteśmy liderem międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce. Sindbad - podróżuj z nami!
Información de contacto
Działkowa 4, 46-020, Opole, Polonia
- sindbad.pl
No consta que solicite reseñas
Esta empresa no ha enviado invitaciones a sus clientes, por lo que es posible que las opiniones no sean representativas
Así usa esta empresa Trustpilot
Descubre cómo se obtienen, puntúan y moderan sus opiniones y valoraciones.
Niech ktoś nauczy kierowców tych…
Niech ktoś nauczy kierowców tych autobusów zachowywać chociaż trochę bezpiecznej odległości od auta które jedzie przed nim albo niech nie zakłada okularów przeciwsłonecznych jak jest pochmurnie bo potem nie widzi kierunkowskazu i trąbi jak idiota
PLUSKWY
PLUSKWY
odradzam jezdzic wszytskim tymi autobusami trasa polska-holandia opoznienie 3h pierwszy autobus i pluskwy pierwszy raz jechalam za granice i busem na poczatku po doslownie godzinie jazdy swedzialo mnie cale cialo myslalam ze to komary ale to bylo dziwne bo nieprzelecial mi ani jeden przed oczami juz prawie przy slubenicach gdzie miala byc przesiadka widze jak po mnie jak i po kobiecie siedzacej obok mnie chodza pluskwy momentalnie panika czekalam tylko fo wyjscia z autobusu i szybko do toalety sie wytrzepac na ciele okolo 100 ugryzien cale plecy nogi nawet rece placz i nie dowierzanie a przede mna byly kolejne 10g planowane a skonczylo sie na13g nie moglam spac ani jesc bo balam sie ze laza po mnie albo sa juz w moim bagazu podrecznym przeczytalam milion artykułow na temat ugryzien itp nawet zrobilam zdjecie tego robaka poniewaz na poczatku nie wiedzialam co to noi okazalo sie ze to pluskwy jesli nie chcecie sie nabawic ich w domu to omijajcie szerokim lukiem te firme tak samo kierowcy pierwszy raz jechalam zero informacji o przesiadkach jaki autobus itp (na starcie pytalam czy zostaniemy poinfomowani co jak i gdzie kierowca potwierdzil ze pomoga i poinformują) a jak juz po 20 min szukania autobusu w placzu i meczarni od tych robaków znalazlam autobus ale jak zapytalam kierowcy byl chamski i beszczelny zartowal se z ludzi i sie wydzieral albo pytal o narodowosc i sie podsmiechiwal(jestem polka ale pisze o sytuacji gfzie przed moimi oczami zwyzywal obcokrajowca ktory tez okazal sie polakiem) organizacja jest smiechu warta kierowcy brak jakiejkolwiek wartosci czlowieka autobusy powinny zostac odwiedzone przez sanepid a najlepiej to wgl powinny byc wywalone na zlom a kierwocy z roboty nigdy wiecej nie skorzystam z tej firmy jak i wogole nie pojade autobusem uwazajcie nasiebie ludzie bo nie warto „oszczedzac” na tych 200zl zeby sie nabawic traum czy robakow albo nazrec stresu nie pozdrawiam nie polecam
Traktowanie ludzi jak bydło
Jechałam z Rzymu 23.09, podroz trwa 24 godziny. W Weronie była przesiadka na inny autobus z pilotka .Numery miejsc rozdzieliła w taki sposób, że z tyłu wszyscy sidzieli parami. Trzy rzędy z przodu były zajęte przez kierowców i ich bagaże. Czwarty rząd był pusty. Stanowiła granicę między "królami dróg" i zwykłymi ludźmi.,
Było ciasno i niewygodnie siedzieć razem. Ale pilotka nie pozwalała usiąść w pustym czwartym rzędzie. Czy to normalne traktowanie ludzi? Zajmowanie czterech rzędów dla własnej przyjemności? Dlaczego w takim razie firma nie sprzedaje biletów z przypisanymi miejscami? Dlaczego pilotka dba tylko o komfort kierowców? Niegrzeczność, brak profesjonalizmu, traktowanie ludzi jak bydło
Brak szacunku dla pasażera
Jechałam 28.08 z Opola do Dijon. Podczas podróży poszłam skorzystać z toalety pokładowej, ponieważ nie był zapowiedziany żaden postój w najbliższym czasie. Gdy byłam w toalecie autobus nagle zatrzymał się na postoju, który NIE był wcześnej zapowiedziany, a kierowca zaczął dobijać się do drzwi toalety i krzyczeć na mnie, że mam wychodzić. Próbowałam wytłumaczyć, że nie wiedziałam o postoju, a on zaczął oskarżać mnie, że specjalnie weszłam do toalety PO zatrzymaniu się autokaru, bo on „dobrze widzi kto i kiedy wchodzi do toalety”(najwidoczniej nie tak dobrze). W końcu otworzył kluczem drzwi toalety bez zapowiedzenia, gdy dalej byłam w środku, co uważam za po prostu bezczelne i okazujące brak szacunku. Zaznaczam, że zawsze szanuję zasadę, że podczas postoju autokaru nie korzysta się z toalet pokładowych.
Dodatkowo, WIFI nie działało, siedzenia były niewygodne i było mało miejsca na nogi.
Podróż powrotną z Francji do Polski odbyłam Flixbusem i obyło się bez żadnych zawstydzających i poniżających sytuacji, jak ta opisana powyżej w Sindbadzie. W przyszłości zamierzam korzystać właśnie z ich usług.
Von Krappitz nach Düsseldorf
Sehr professionell hilfsbereit und erfahrene Mitarbeiter.
Pünktlichkeit und Freundlichkeit von manchen Busfahrer
Manche Fahrer waren wirklich frech, wenn man nochmal gefragt hat "niech pani słucha co się mówi". Und ich war nicht die einzige
, die nicht verstanden hat.Bin 2 Stunden später nach Kaiserslautern gekommen. Zusätzliche Ein- und Ausstiegspunnkten wurden vorgenommen, nicht nach Fahrplan gehalten. Bin wirklich enttäuscht, Sindbad war für mich immer eine sehr gute Fahrtoption . Schade, daß Sindbad heutzutage mehr kommerziell handelt
Meine Oma ist nach Polen gefahren wurde…
Meine Oma ist nach Polen gefahren wurde am Bus von einem Mann sehr unfreundlich empfangen.Nie wieder im stehen losgefahren fasst umgefallen.
podróż z beekbenger do Elbląga z…
podróż z beekbenger do Elbląga z przesiadką w słubiach. Autokar numer 162 . 04.09.2025
Przejazd okej, kierowcy mili, Pan pilot o niskim wzroście (karłowaty?) uprzejmy zrobił pyszną herbatkę jak i cappuccino, przemiły człowiek. Powinniście być z niego dumni ;)
Kurs 1.09.2025 linia 73 to była bardzo…
Kurs 1.09.2025 linia 73 to była bardzo przykra podróż. Jeden z kierowców gburowaty, wszystko mu przeszkadzało. W autokarach jest ciasno a były może tylko 2 postoje. I co to za polityka ze omija sie autostrady i jezdzi sie wsiami. To była dluga i okropna podróż. Więcej nie wybiorę tego przewoźnika
Sehr schlechte Erfahrung
Sehr schlechte Erfahrung – nie wieder Singbad Reisen
Ich bin mit Singbad von Heidelberg nach Gliwice gereist und hatte im Bus einen epileptischen Anfall. Statt mir in dieser Notsituation zu helfen, wurde ich verwirrt und orientierungslos ohne Koffer einfach auf die Straße gesetzt. Jegliche Unterstützung blieb aus. In der Folge wurde ich ausgeraubt und war ohne Dokumente und Geld völlig hilflos. Erst die Botschaft konnte mir weiterhelfen.
Besonders schlimm: Die Mitarbeiter von Singbad weigerten sich, mir meine Reisesachen zurückzuschicken. Ich war gezwungen, auf eigene Kosten einen Kurier zu organisieren, um mein Gepäck wiederzubekommen.
Ein Unternehmen, das keinerlei Verständnis für gesundheitliche Notlagen zeigt und kranke Menschen wie Dreck behandelt, ist für mich das Letzte. Nicht zu empfehlen!
Była by możliwość
Była by możliwość, to żadnej gwiazdki nie zasługuje ten przewoźnik. Poziom Bangladeszu. Ciasno, nie w każdym busie czysto. Wygoda jazdy - to skaleczony kręgosłup. Kierowcy są zle płacone.
W końcu uczciwy przewoźnik!
W końcu uczciwy przewoźnik!
Podróżowałam już z wieloma firmami i zwykle nie miałam zastrzeżeń do przewozu dopóki nie pojawiały się problemy. Skradziony bagaż, opóźnienie przez które nie zdąży się na przesiadkę - zdarza się, niestety większość przewoźników w takich sytuacjach unika odpowiedzialności, dopóki nie posłużysz się argumentami prawnymi (a nawet wtedy bywają problemy). Nie jest tak w tym przypadku. Zarezerwowałam bilet na złą datę, sprawę udało się załatwić od ręki bez przerzucania się artykułami prawnymi, normalnie po ludzku. Mój przejazd jeszcze się nie odbył, ale choćby z tego powodu uważam, że to firma warta docenienia. Brakuje w dzisiejszych czasach firm, które w ten sposób obchodzą się z klientem.
London
London - Poland. Not great.
First of all, it's no longer a direct service, you change in Lille, France. This obviously 'optimises' their expense, at the expese of passangers, because when you board at Victoria coach station, it's a mini-bus. In theory, it's very comfy (although charging plugs in the ceiling might be a bit... controversial), but there is even less room for your legs than in ryanair, and I thought ryanair are the ultimate worst. So think 'ryanair', and then shorten the distance by another 10 cm, maybe more. OK, for 10 min, definitely NOT OK for over 5 hours. Plus, having to drag your bags out through UK's and French passport control plus French scanner (although this is not the company's fault, rather the gift of brexit, that keeps giving).
2nd leg of the journey was comfier (coach from Lille), with some rather bizarre detour north from Brussels, then long stopover in Duesseldorf (?), altogether it took about 28 hours. This is, if I remember correctly the same as about 25 years ago, and pretty silly, given they've built quite a decent network of motorways in Poland in the meantime.
In short, it's only recommended it if you can't / won't fly, or if you enjoy overland journeying across Europe, but I guess there are comfier ways to do that.
Omijać szerokim łukiem
Kłamcy ,autobus nie przyjechał na wskazane miejsce, po prostu nie było go na platformie na której powinien być ,1 w nocy dzwonię na podane numery w bilecie i nie idzie się dodzwonić dopiero na infolinii pan powiedział że autobus odjechał i nie zwrócą kasy i kierowca podobno dzwonił (kłamstwo) tak sobie robią kasę ,zero klasy ...
Podróż z Wejherowo do Frankfurtu z…
Podróż z Wejherowo do Frankfurtu z pieskiem dnia 02.08.2025.
Przy zakupie biletu poinformowano mnie że istnieje możliwość wybrania sobie miejsca w autobusie -wzgledy zdrowia - co po zakupie okazało się nieprawdą.
Już przy pakowaniu bagażu do autobusu Pan pilot potraktował mnie z arogancja i chamskimi odzywkami jakby to on tu jest najważniejszy..burak i cham..
W czasie jazdy wielu pasażerów pije alkohol chodzi bez przerwy do toalety...opary alkoholu i potężny smród muszą znosić inni podróżni.
Obsługa dokładnie o tym wie ale nie reaguje.. choć jest to wyraźnie zabronione.
Firma na zewnątrz przedstawia się jako coś o bardzo wysokim standardzie... niestety personel niedouczone buraki i arogancja w białych koszulach.
Nigdy więcej...i ostrzeżenie dla innych.
Przy przewozie małego pieska 3 kg trzeba zapłacić całą cena biletu.
Moja pierwsza i ostatnia podróż tymi…
Moja pierwsza i ostatnia podróż tymi autokarami. Normalnie porażka totalna kierowcy i generalnie obsługa chamska, słoma im z butów wystaje. W dodatku żeby tyle płacić za autokar i nie można było nawet mieć normalnego dostępu do prądu??? Co to XX wiek?? Jedno gniazdko na 2 miejsca w dodatku z ograniczonym prądem, bo uwaga teraz hit! Laptopa nie podładujesz, chyba że masz wejście typu c. Ostatnia rzecz to taka, że jedna z pracowniczek, pomimo że większą część podróży przeleżała sobie, to nawet nie chce jej się za przeproszeniem albo i nie, dupy ruszyć, żeby kawę zrobić. To w takim razie po co ona tam jest przepraszam bardzo??
Toilette hat total gestunken
Toilette hat total gestunken. Es hat gereicht die Toilettentür zu öffnen, da hat gleich der ganzer Bus fürchbar gerochen. Der Busfahrer hat an der Tankstelle, nach der Grenze in Polen, beim tanken Zigarette geraucht. Sowas habe ich mein Lebenslang nicht gesehen. Unverantwortlich und Arrogant!!!!!!!
Konte schlimmer sein ))
Erstens, war Sindbad die einzige Möglichkeit für mich, über Nacht (relativ) pünktlich von Breslau zu meinem Zielort in Deutschland zu kommen. Zwar 50% teurerer als Flix, aber deutlich schneller. Zweitens handelte es sich sowieso nicht um eine Direktverbindung- was ich vorher nicht wusste. Ich musste um 4Uhr morgens umsteigen. Das wäre an sich kein Problem, besonders wenn man rechtzeitig darüber informiert würde. Leider dab es weder im Ticket noch beim Einsteigen, keine klare Ankündigung. Vielleicht bietet die App einen Reiseplan an, aber das war mir nicht bewußt.
Sindbad setzt auf Stuardessen um mit Einsteigen zu helfen und Getränke zu verkaufen - das wirkt heutzutage etwas altmodisch, ist möglicherweise in Polen immer noch effektiv. Die Stuardessen sprechen jedoch kein oder wenig Deutch und alle schriftlichen sowie mündlichen Durchsagen erfolgen ausschließlich auf Pollnisch.
Zum Glück konnte ich dank meines rudimenäred Pollnischs erfolgreich aufwachen um zeitlich umsteigen, und kam nur mit 1 Stunde Verspätung an dem Zielort an :))) Ich würde empfehlen, dass die Stuardessen ChatGpt oder einen anderen Sprachassistenten verwenden, um Haltestellen und Umstiegsanweisungen in Sprache des Ziellands auch
anzukündigen.
Leer eerst Pools voordatje met Sindbad reist
Ben NIET op mijn bestemming afgeleverd door miscommunicatie. Er wordt alleen in het Pools gecommuniceerd waardoor een mededeling via de microfoon door de chauffeur mij ontging.
Toen ik vroeg waarom mijn bestemming over geslagen is was het zijn woord tegen het mijne. Ik moest maar de trein nemen voor eigen rekening . Toen ik daarop niet inging kon hij mij 5-6 uur later wel daarheen brengen maar daar had ik weinig aan want de mensen die ik daar moest zien waren dan al vertrokken .Ben al een aantal keer met Sindbad gereisd maar zoiets had ik werkelijk niet verwacht .Ook de manier zoals dat afgehandeld werd was beneden niveau.
La experiencia Trustpilot
Cualquiera puede escribir una reseña en Trustpilot. El autor de la opinión tiene derecho a editarla o eliminarla en cualquier momento y solo se mostrará mientras su cuenta esté activa.
Las empresas pueden solicitar opiniones a través de invitaciones automáticas. Esta opiniones, etiquetadas como verificadas, tratan sobre experiencias genuinas.
Más información sobre otros tipos de reseñas.
Trabajamos con especialistas y tecnología avanzada para salvaguardar nuestra plataforma. Descubre cómo combatimos las reseñas falsas.
Más información sobre el proceso de revisión de Trustpilot.
La verificación puede ayudar a garantizar que sean personas reales las que escriben opiniones que aparecen en Trustpilot.
Ofrecer incentivos a cambio de opiniones o pedirlas de forma selectiva puede sesgar el TrustScore, lo que contraviene nuestras directrices.








